سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکنش وکیل مدیران تلگرامی بازداشتی به خلاف گویی اژه‌ای: من گیج شده‌ام!...

واکنش وکیل مدیران تلگرامی بازداشتی به خلاف گویی اژه‌ای: من گیج شده‌ام!

چکیده : معاون اول قوه قضاییه مصاحبه‌ای کردند و کل قضیه اعتصاب غذای این اشخاص را رد کرده‌اند در حالی که آقای نقدی در تماس با خانواده‌اش از شکستن اعتصاب خبر داده و اطلاعی هم از وضعیت آقای کشوری نداریم. اکنون با توجه به اظهارات خانواده‌های این افراد تناقضی به وجود آ‌مده که من به عنوان وکیل نتوانستم با این افراد دیداری داشته باشم اما قوه قضائیه که دسترسی به این افراد دارد بهتر است در اینباره بیشتر توضیح دهد ...


کلمه – گروه خبر: مدیران تلگرامی بازداشت شده در تماس با خانواده های خود با رد ادعای محسنی اژه ای اعتصاب غذای خود را تایید کرده اند.

به گزارش کلمه، ادعای دروغ محسنی اژه ای، سخنگوی دستگاه قضا که برخلاف اعلام مدیران تلگرامی بازداشت شده و خانواده شان اعتصاب آنان را غیرواقعی خوانده، وکیل این پرونده را هم به این اظهارنظر واداشته که گفته است«من چون دسترسی به این موکلین خودم ندارم به دلیل اظهارات خانواده‌های ایشان و معاون اول قوه قضاییه گیج شده‌ام.»

سید علی مجتهدزاده وکیل ادمین‌های کانال‌های تلگرامی با توضیح درباره آخرین وضعیت آنان به ایلنا گفته است:

معاون اول قوه قضاییه مصاحبه‌ای کردند و کل قضیه اعتصاب غذای این اشخاص را رد کرده‌اند در حالی که آقای نقدی در تماس با خانواده‌اش از شکستن اعتصاب خبر داده و اطلاعی هم از وضعیت آقای کشوری نداریم. اکنون با توجه به اظهارات خانواده‌های این افراد تناقضی به وجود آ‌مده که من به عنوان وکیل نتوانستم با این افراد دیداری داشته باشم اما قوه قضائیه که دسترسی به این افراد دارد بهتر است در اینباره بیشتر توضیح دهد.

محسنی اژه ای که در افکار عمومی به خلاف واقع گویی های بی پروایش شهره است، برای اثبات ادعای خود در کذب خواندن این اعتصاب غذا، مدیران تلگرامی بازداشتی، وکیل و خانواده های آنها را تهدید هم کرده است تا خلاف حرفهایش رسانه ای نشود.

کلمه پیش از این خبر داد که نیما کشوری، سعیدنقدی، سبحان جعفری تاش، جواد جمشیدی ، سیدمجتبی باقری ، علی احمد نیا از جمله این بازداشت شدگان هستند که در تماس با خانواده هایشان گفته اند در اعتراض به روند رسیدگی به پرونده و وضعیت خود دست به اعتصاب غذا زده اند.

این افراد هم اکنون ۱۰۰ روز است در بازداشت موقت در بند ۲ الف زندان اوین به سر میبرند و گفته می شود پرونده آنها جهت محاکمه در اختیار قاضی صلواتی قرار گرفته است.

خانواده مدیران تلگرامی بازداشت شده اخیرا به نقض قوانین از سوی قوه قضاییه اعتراض کرده اند. بااین حال پاسخ معاون اول قوه قضاییه پس از ۱۰۰ روز این است که در حال تحقیق هستیم! و احضارهای دیگری هم در راه است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.