سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تلاش برای برائت آتش به اختیارها: توهین کنندگان مردمی بودند...

تلاش برای برائت آتش به اختیارها: توهین کنندگان مردمی بودند

چکیده : حدادعادل با این ادعا تحرکات روز گذشته به رییس جمهور را اینگونه توجیه کرده است که « مردم حق دارند نسبت به برخی اظهار نظرات رئیس‌جمهور انتقاد داشته باشند اما باید نظرات خود را به دور از اهانت بیان کنند.» ...


کلمه -گروه خبر: غلامعلی حدادعادل توهین به رئیس جمهور را «مردمی» توصیف کرده است!

حدادعادل با این ادعا تحرکات روز گذشته به رییس جمهور را اینگونه توجیه کرده است که « مردم حق دارند نسبت به برخی اظهار نظرات رئیس‌جمهور انتقاد داشته باشند اما باید نظرات خود را به دور از اهانت بیان کنند.»

تسنیم رسانه منسوب به سپاه به نقل از او نوشت: فرض سازمان یافته بودن این واقعه نیز غیرمنطقی است، زیرا کسی نمی‌داند که رئیس‌جمهور از چه نقطه‌ای در جمع راهپیمایان حضور پیدا می‌کند.

خبرگزاری فارس دیگر رسانه سپاه نیز با هدف تبرئه اهانت کنندگان بیسیم به دست نوشت: حادثه ساختگی و برای مظلوم نمایی روحانی است!

علی ربیعی، عضو اسبق شورای امنیت ملی در تحلیل ساماندهی تحرکات امروز علیه حسن روحانی و سایر مقامات در راهپیمایی روز قدس گفته است: شعارکنندگان خودجوش نبوده و دسترسی به اطلاعات رفت و آمد شخصیت ها را داشتند.

علی مطهری نیز با اعلام اینکه شعارهایی که عده ای با برنامه ریزی قبلی علیه رئیس جمهور در راهپیمایی روز قدس سر دادند قطعا مصداق جرم است و اسناد آن نیز موجود است. باید ببینیم قوه قضائیه که به صرف احتمال وقوع جرم یک برنامه سخنرانی را در روز اربعین در مشهد لغو می کند اکنون که با یک جرم مشهود مواجه است چگونه رفتار می کند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.