سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » گزارش یک زندانی سیاسی سابق از راهپیمایی امروز روز قدس؛ روز خوشحالی دشمنان فلسطین!...

گزارش یک زندانی سیاسی سابق از راهپیمایی امروز روز قدس؛ روز خوشحالی دشمنان فلسطین!

چکیده :رییس جمهور، دکتر جهانگیری، دکتر عارف و دکتر مطهری از جمله افرادی بودند که با بدترین اهانت‌ها روبرو شدند و بدون اینکه کوچکترین اعتراضی خودشان یا همراهانشان به اهانت کنندگان بکنند در تمام مسیر راهپیمایی، آنها را با شعارها و فریادها و اهانتهایشان تحمل می کردند. این اهانت‌کنندگان زنجیره ای از ابتدای شروع راهپیمایی آنان در دسته‌های بیست نفره دنبال آنها حرکت می‌کردند و سعی بر عصبانی کردن آنها و در نهایت خروج آنان از مسیر راهپیمایی داشتند ...


کلمه – محمدامین هادوی*

امسال روز قدس برای من روز عجیبی بود، بعد از سالها زندان این اولین روز قدسی هست که می توانم در آن شرکت کنم ، جمعیت بمراتب کمتر از سالهای گذشته ای است که بخاطر میاورم و خصوصا با روز قدس سال ۸۸ اصلا قابل مقایسه نیست. هر چند قدم شخصی ایستاده و به مردم تابلو و پلاکارد می‌دهد و آنقدر زیاد است که کف خیابان ریخته شده است عمدتا هم این تبلیغات را شهرداری تهران و بسیج تهیه دیده بودند در حالی‌که در سال‌های قبل مردم غالبا کالاهای تبلیغی با ابتکار خود می‌ساختند یا می‌نوشتند و در راهپیمایی‌ها استفاده می‌کرده‌اند، در چند جا هم با پول بیت‌المال تبلیغات بسیار گسترده‌ای علیه دولت بخاطر سند ۲۰۳۰ می‌کردند و از مردم می‌خواستند که طومار هایی را امضاء کنند، یعنی هم از دولت بودجه و امکانات می‌گیرند و هم علیه همین دولت تبلیغات دروغ می‌کنند ولی زشت‌ترین نکته این روز قدس سال ۹۶ اهانت‌های بی‌سابقه و کاملا سازماندهی شده به مقامات ارشد کشور بود، در حالی‌که بسیاری از افراد منتسب به جناح راست و اصولگرایان با آرامش در خیابان انقلاب حرکت می‌کردند هر کدام از شخصیت های جناح اصلاح طلبان یا معتدلین با اهانت و شعار های آزار دهنده بایستی در راهپیمایی شرکت می کردند .

رییس جمهور، دکتر جهانگیری، دکتر عارف و دکتر مطهری از جمله افرادی بودند که با بدترین اهانت‌ها روبرو شدند و بدون اینکه کوچکترین اعتراضی خودشان یا همراهانشان به اهانت کنندگان بکنند در تمام مسیر راهپیمایی، آنها را با شعارها و فریادها و اهانتهایشان تحمل می کردند. این اهانت کنندگان زنجیره ای از ابتدای شروع راهپیمایی آنان در دسته های بیست نفره دنبال آنها حرکت می کردند و سعی بر عصبانی کردن آنها و در نهایت خروج آنان از مسیر راهپیمایی داشتند.

بنظرم از حرکات اینها بیشتر از همه دشمنان فلسطین خوشحال بودند زیرا در روزی که مردم ایران و جهان با وحدت و همدلی از فلسطینیان مظلوم یکدل و یکصدا حمایت می کردند اینها با هتک حرمت مقامات ارشد کشور پیام تفرقه و دودستگی را به جهان مخابره می کردند و براستی اگر دشمنان میخواستند برای این انشقاق و چند دستگی در کشور ما برنامه ریزی کنند به چه افرادی متوسل می شدند و چه کار دیگری می کردند؟

محمدامین هادوی
دوم تیر ۹۶ مصادف با روز قدس

**محمدامین هادوی پس از انتخابات ۸۸، پنج سال را در زندان اوین گذراند


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.