سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » توصیف محمود صادقی از وضعیت خوابگاه‌های دانشجویی اهواز؛ فاجعه!...

توصیف محمود صادقی از وضعیت خوابگاه‌های دانشجویی اهواز؛ فاجعه!

چکیده :رییس دانشگاه چمران اهواز در پاسخ به این اعتراضات وعده نصب کولر داده بود، با این حال محمود صادقی که پیش از این وعده داده بود از خوابگاه دانشجویی اهواز بازدید کند پس از بازدید از خوابگاههای حضرت معصومه دانشگاه اهواز درتوییتر خود نوشت، ‏در یک کلمه وضع را توصیف می‌کنم: «فاجعه»...


کلمه-گروه خبر: محمود صادقی، نماینده مردم در مجلس وضعیت خوابگاه دانشجویی اهواز را فاجعه توصیف کرد.

به گزارش کلمه، نبود سیستم تهویه و خنک کننده در دانشگاه شهید چمران اهوازکه منجر به تجمع و اعتراض دانشجویان خوابگاه دخترانه شد، هنوز پابرجاست.

دانشجویان با تجمع مقابل در ورودی خوابگاه خواستار استعفای رییس دانشگاه چمران شده بودند.

رییس دانشگاه چمران اهواز در پاسخ به این اعتراضات وعده نصب کولر داده بود، با این حال محمود صادقی که پیش از این وعده داده بود از خوابگاه دانشجویی اهواز بازدید کند پس از بازدید از خوابگاههای حضرت معصومه دانشگاه اهواز درتوییتر خود نوشت، ‏در یک کلمه وضع را توصیف می‌کنم: «فاجعه»
وضعیت فاجعه بار ایجاد شده برای دانشجویان در شرایطی است که دانشجویان از یک ماه قبل به طور مجزا به مسئولان برای حل این مشکل گوشزد کرده و راه به جایی نبردند و ناگزیر به تجمع شدند. با این حال مسئولان دانشگاه سیستم خنک کننده این خوابگاه به دلیل گرمای زیاد از کار افتاده و نیاز به تعمیر دارد

تصویر منتشر شده از سوی محمود صادقی در توییتر از وضعیت نامناسب دانشجویان حکایت دارد که در نمازخانه خوابگاه اسکان داده شده اند و هنوز به مشکل آنها رسیدگی نشده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.