سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » برنامه آیت‌الله خامنه‌ای برای دولت روحانی: آنچه با دولت خاتمی کرد...

برنامه آیت‌الله خامنه‌ای برای دولت روحانی: آنچه با دولت خاتمی کرد

چکیده : رهبری پس از انتخاب دوباره آقای روحانی بدون اینکه به وی تبریک بگوید صرفاً مطالبات عمدتاً طرح‌شده توسط کاندیداهای شکست‌خورده را به‌عنوان اولویت‌های دولت جدید مطرح کرد و در سخنرانی‌های پی‌درپی پس‌ازآن از هر فرصتی برای حمله به دولت استفاده کرده...


وحید یامین‌پور از اعضای تندروی جبهه پایداری و مجری صداوسیما با اشاره به حملات شدید و پی‌درپی آیت‌الله خامنه‌ای به حسن روحانی پس از انتخاب مجدد وی، در صفحه توییتر خود نوشت:
«سخنرانی‌های اخیر رهبر نشان می‌دهد آنچه با دولت دوم خاتمی کردند در قبال دولت دوم روحانی در پیش گرفته‌اند: توقف حمایت، نقد صریح و میدان دادن به منتقدان».

به گزارش کلمه، رهبری پس از انتخاب دوباره آقای روحانی بدون اینکه به وی تبریک بگوید صرفاً مطالبات عمدتاً طرح‌شده توسط کاندیداهای شکست‌خورده را به‌عنوان اولویت‌های دولت جدید مطرح کرد و در سخنرانی‌های پی‌درپی پس‌ازآن از هر فرصتی برای حمله به دولت استفاده کرده است.

به نظر می‌رسد رهبری در پی تکرار تجربه دور دوم آقای خاتمی برای دولت روحانی است تا با نا امیدسازی مردم از جریان فکری حامی دولت مستقر و نیز اقدامات فراقانونی، به برآمدن شخصی در سال ۱۴۰۰ مانند احمدی‌نژاد که نظرش به نظر رهبری نزدیک‌تر بود کمک کند، آن‌گونه که در سال ۱۳۸۴ گذشت.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.