سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » درخواست فاطمه سعیدی از دادستان تهران: عفو اسماعیل عبدی به مناسبت عید فطر...

درخواست فاطمه سعیدی از دادستان تهران: عفو اسماعیل عبدی به مناسبت عید فطر

چکیده : با عنایت به نزدیکى عید سعید فطر هرگونه عفو و یا تخفیف در مجازات مى‌تواند به نزدیکى دل‌ها و امیدوارى دلسوزان بیانجامد. به یقین چنین اقدامی علاوه بر حفظ اقتدار قوه محترم قضاییه، نمایش رافت اسلامى در منظر عموم جامعه نیز خواهد بود...


عضو هیات رییسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به دادستان تهران خواستار تسهیل وضعیت یک معلم و فعال صنفی زندانی شد.

به گزارش ایلنا، فاطمه سعیدی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در نامه‌ای به عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران، خواستار مساعدت دادستانی جهت تسهیل روند ملاقات و درمان اسماعیل عبدى، معلم و فعال صنفی زندانی شد.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقاى جعفری دولت آبادى

دادستان محترم تهران

سلام علیکم

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات احتراماً همانگونه که مستحضر هستید اینجانب فاطمه سعیدى، نماینده مردم تهران در محلس شوراى اسلامى طی روزهای گذشته  ازطریق ارسال نامه به حضرتعالى درخواست‌هایى مبنى بر مساعدت جهت ملاقات و درمان اسماعیل عبدى، معلم و فعال صنفی زندانی داشته‌ام.

با عرض تشکر از اقدام آن مقام محترم جهت اعزام مشارالیه به بیمارستان معروض مى‌دارد ضمن احترام به اصل تفکیک قوا و حکم صادره براى آقاى عبدى تقاضا دارد با مرخصى ایشان موافقت نمایید.

همچنین با عنایت به نزدیکى عید سعید فطر هرگونه عفو و یا تخفیف در مجازات مى‌تواند به نزدیکى دل‌ها و امیدوارى دلسوزان بیانجامد. به یقین چنین اقدامی علاوه بر حفظ اقتدار قوه محترم قضاییه، نمایش رافت اسلامى در منظر عموم جامعه نیز خواهد بود.

ضمن آرزوى سربلندى براى مجموعه نیروهاى خدوم قوه قضاییه امیدوارم همگى ما از برکات ماه مبارک رمضان و به‌ویژه شب های قدر بهره‌مند شویم.

من‌الله‌التوفیق

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.