سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » از امام‌جمعه به کجا می‌توان شکایت برد؟...

از امام‌جمعه به کجا می‌توان شکایت برد؟

چکیده :چگونه است که امام‌جمعه‌ای از تریبونی که باید مردم را به تقوا دعوت کند به بیش از ۱۲ میلیون رأی‌دهنده به برادر بزرگوارمان جناب دکتر روحانی نسبت زشت و ناروایی می‌دهد وبا کمال تأسف همه علما و حوزویان و ازجمله دفاتر حضرت‌عالی سکوت می‌کنند و هیچ دم برنمی‌آورند، چرا شنیده نشد صدای وااسلامای کسانی که به کمتر از این کفن می‌پوشند و گریبان چاک می‌کنند...


طاهره قابل:

به نام خداوند مظلومان
چند روزاست که در گوشه و کنار کشورم بانوان مؤمن و فرهیخته به دنبال شکایت از امام‌جمعه‌ای که نسبت زشت و ناروایی را در حق جمع کثیری از این قشر عظیم جامعه به‌کاربرده هستند.
اما من معتقد هستم که این قوه قضاییه اهل رسیدگی کردن به این شکایت نیست. چون تاکنون سوابقش نشان‌گر این مطلب است. به نظرم رسید شاید اگر شکایت به رهبری کنیم بهتر جواب بدهد لذا به‌عنوان یک شهروند شکایتم را به محضر ایشان تقدیم می‌کنم.

حضور  محترم رهبر نظام جمهوری اسلامی سلام‌علیکم.

این‌جانب به نمایندگی از جمع زیادی از بانوان شهر مقدس قم و از بانوانی که مقید به مسائل دینی و معتقدات مذهبی و از خانواده‌های روحانی و انقلابی  سال‌های ۵۰ و از خانواده‌های شهدا و جانبازان و ایثارگران دوران دفاع مقدس می‌باشیم به شما شکایت می‌کنیم و توقع رسیدگی به این مسئله راداریم. مگر نه اینکه اگر کسی نسبت روسپیگری به زن مؤمنی را بدهد باید بر او حد جاری کرد، پس چگونه است که امام‌جمعه‌ای از تریبونی که باید مردم را به تقوا دعوت کند به بیش از ۱۲ میلیون رأی‌دهنده به برادر بزرگوارمان جناب دکتر روحانی نسبت زشت و ناروایی می‌دهد وبا کمال تأسف همه علما و حوزویان و ازجمله دفاتر حضرت‌عالی سکوت می‌کنند و هیچ دم برنمی‌آورند، چرا شنیده نشد صدای وااسلامای کسانی که به کمتر از این کفن می‌پوشند و گریبان چاک می‌کنند. من به حضور شما این شکایت رادارم که مگر نه اینکه ائمه جمعه نمایندگان منتخب حضرت‌عالی در شهرها و استان‌ها هستند، و مگر نه اینکه ائمه جمعه باید افراد باتقوا باشند پس چرا حضرت‌عالی این امام‌جمعه بی‌تقوا را عزل نفرمودید تا درس عبرتی باشد برای دیگرانی که به خود اجازه ندهند به هر فرد از جامعه هر تهمت و نسبتی را روا دارند.

مردم چگونه پشت سر کسی که خود تقوا را رعایت نمی‌کند نماز بخوانند.

رهبر معظم، مگر همین سخنان و رفتارها باعث دور شدن نسل دوم و سوم انقلاب از نماز جمعه و مساجد و بعضا، دین، نشده است من از حضورشما خواهش می‌کنم برای التیام نیمی از جمعیت کشور سربلند جمهوری اسلامی و ارزش نهادن به‌حق پایمال‌شده بانوان سربلند کشورم ایران، فرد خاطی را عزل نموده و مرهمی بر زخم دل زنان متدین کشور بگذارید.

طاهره قابل
۱۳۹۶/۳/۱۹


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.