سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تقدیر و تشکر مهدی کروبی از زحمات آیت‌الله العظمی صانعی...

تقدیر و تشکر مهدی کروبی از زحمات آیت‌الله العظمی صانعی

چکیده :محمدحسین کروبی، و سید محمدعلی ابطحی به نمایندگی از مهدی کروبی در سفر کوتاهی به قم، با آیت الله العظمی شیخ یوسف صانعی و نیز آیت الله بیات زنجانی دیدار کردند. در این دیدار با توجه به سوابق عالمانه آیت‌الله صانعی که از مبرزترین شاگردان امام خمینی بوده است، از بی مهری‌هایی که در طول سال‌های اخیر از سوی حاکمیت و نیز از سوی یاران و دوستان قدیمی به این مرجع عالیقدر شده است و باعث نگرانی آقای کروبی بود، اظهار تاسف شد و از دیدگاه‌های مترقیانه و مردم محور ایشان در این سال ها و بخصوص در ایام انتخابات اخیر و توجه ویژه‌ای که همیشه به سرنوشت محصوران داشته‌اند و آنان را فراموش نکرده‌اند تقدیر و تشکر شد ...


درپی مواضع شجاعانه و قابل تقدیر حضرت آیت‌الله العظمی صانعی در انتخابات ٩٢ و ٩۶ ریاست جمهوری، آقای کروبی، یکی از رهبران محصور جنبش سبز؛ از زحمات و تلاش های صادقانه این مرجع عالیقدر تقدیر کرد.

به گزارش سحام، محمدحسین کروبی، و سید محمدعلی ابطحی به نمایندگی از مهدی کروبی در سفر کوتاهی به قم، با آیت الله العظمی شیخ یوسف صانعی و نیز آیت الله بیات زنجانی دیدار کردند.

در این دیدار با توجه به سوابق عالمانه آیت‌الله صانعی که از مبرزترین شاگردان امام خمینی بوده است، از بی مهری‌هایی که در طول سال‌های اخیر از سوی حاکمیت و نیز از سوی یاران و دوستان قدیمی به این مرجع عالیقدر شده است و باعث نگرانی آقای کروبی بود، اظهار تاسف شد و از دیدگاه‌های مترقیانه و مردم محور ایشان در این سال ها و بخصوص در ایام انتخابات اخیر و توجه ویژه‌ای که همیشه به سرنوشت محصوران داشته‌اند و آنان را فراموش نکرده‌اند تقدیر و تشکر شد.

همچنین در این سفر دیداری از سوی نمایندگان آقای کروبی با آیت الله العظمی بیات انجام شد و از تلاش ها و زحمات صادقانه معظم له و یادآوری همیشگی محصوران و موقع شناسی ایشان در مسایل کشور تقدیر گردید.

حسن روحانی عصر پنجشنبه گذشته در طی سفری یکروزه به قم با تعدادی از مراجع تقلید و اساتید حوزه علمیه قم دیدار و گفت‌وگو کرد.

عدم دیدار رئیس جمهور منتخب مردم با دو مرجع حامی وی در انتخابات اردیبهشت ماه، موجب ناراحتی و اعتراض افکار عمومی و حامیان وی شده بود.

لازم به ذکر است که حسن روحانی سال ها از شاگردان آیت الله صانعی بوده.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.