سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

اولین گام اشتباه!

چکیده : اما آنچه جای تعجب و تاسف داشت عدم توفیق ایشان در ملاقات با مرجع خط امامی و روشن‌بین حوزه علمیه قم، حضرت آیت‌الله العظمی صانعی مد ظله العالی می‌باشد. به راستی جرم این مرجع انقلابی واقعی چیست؟ جز آنکه محسود تشکل رقیب و حزب متناظر مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم است و همیشه زبان گویا و روشنگر خط امام ره و اسلام پویا و بالنده بوده است ...


رئیس‌جمهور منتخب، بعداز زیارت حرم مطهر رضوی (ع)، در دومین سفر بعد از انتخاب مجدد، عازم شهر قم، حرم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) شد.

ایشان در این سفر با آیات عظام صافی گلپایگانی، وحید خراسانی، شبیری زنجانی دیدار کردند.

ایشان همچنین با حامی آشکار کاندیدای رقیب، جناب آقای مکارم شیرازی نیز دیدار کردند که می‌تواند نشانه بزرگواری و روحیه اغماض ایشان در مواجهه با مخالفین و احترام به جایگاه مرجعیت محسوب شود.

اما آنچه جای تعجب و تاسف داشت عدم توفیق ایشان در ملاقات با مرجع خط امامی و روشن‌بین حوزه علمیه قم، حضرت آیت‌الله العظمی صانعی مد ظله العالی می‌باشد.

به راستی جرم این مرجع انقلابی واقعی چیست؟ جز آنکه محسود تشکل رقیب و حزب متناظر مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم است و همیشه زبان گویا و روشنگر خط امام ره و اسلام پویا و بالنده بوده است.

رئیس جمهور منتخب جناب آقای دکتر حسن روحانی! اگر قرار باشد باز هم درب بر پاشنه محافظه کاری و ملاحظات تحمیلی بچرخد موج مثبتی به اکثریت قاطع طرفداران خود نفرستاده‌اید و امیدشان را کمرنگ ساخته‌اید.

اینبار به مدد فضای مجازی، فعالان جامعه مدنی، از ابتدا و مستمرا دیدبان عملکرد جنابعالی در همه مراحل از جمله در انتخاب هیات دولت، استانداران و مدیران ارشد کشور هستند چرا که جنابعالی علاوه بر تعلق به تفکر نورس اعتدالی، نماینده تفکر ریشه دار اصلاحات محسوب شده موفقیت و کارآمدی عملکردتان به حساب هر دو گروه نوشته میشود و بالعکس!

لذا خواهشمند است مانند هفته آخر دوران تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، محکم و استوار بر مشی اصلاح‌طلبی و اعتدالی خود بمانید و بدانید در صورت عمل متقن به وعده های خود، مردم نیز شریک هزینه‌های احتمالی تحمیلی از سوی مراکز قدرت خواهند بود و منتخب خود را تنها نخواهند گذاشت.

ارادتمند؛ حسام الدین علامه

منبع: جماران


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.