سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکنش عصبی محسنی اژه‌ای سخنگوی ستاد رئیسی! به انتقادات رییس جمهور...

واکنش عصبی محسنی اژه‌ای سخنگوی ستاد رئیسی! به انتقادات رییس جمهور

چکیده : غلامحسین محسنی اژه ای که در ایام انتخابات این دوره جایگاهش در قوه قضاییه را در حد سخنگوی میتینگ سیاسی ابراهیم رئیسی که بر کرسی او در معاون اولی تکیه زده، تنزل داده و یک تنه در حال خط و نشان کشیدن و پاسخگویی به مباحث انتخاباتی اوست به نظر می رسد با مشغله های انتخاباتی از سنت گذشته نیز غافل نمانده و به موازات فعالیت کمپینی اش در حال پرونده سازی های جدیدی است ...


کلمه- گروه خبر: در حالیکه نیروهای سپاه و بسیج این روزها از پول بیت المال در حال ریخت و پاش های انتخاباتی در همایش های اتوبوسی و پخش پول و غذا هستند، اژه ای چهره امنیتی و اطلاعاتی دستگاه قضا برای مدیران دولتی خط و نشان کشیده و فرمان حمله پس از انتخابات را صادر کرده است.

به گزارش کلمه، غلامحسین محسنی اژه ای که در ایام انتخابات این دوره جایگاهش در قوه قضاییه را در حد سخنگوی میتینگ سیاسی ابراهیم رئیسی که بر کرسی او در معاون اولی تکیه زده، تنزل داده و یک تنه در حال خط و نشان کشیدن و پاسخگویی به مباحث انتخاباتی اوست به نظر می رسد با مشغله های انتخاباتی از سنت گذشته نیز غافل نمانده و به موازات فعالیت کمپینی اش در حال پرونده سازی های جدیدی است.

او در سخنانی که صداوسیما آن را بازنشر داده مدعی تخلف انتخاباتی بیش از ۶۰ نفر از مدیران دولتی و اجرایی اعم از استانداران، فرمانداران، بخشداران و روسای ادارات دولتی تاکنون شده است که پرونده آنها به محاکم و دادگستری ارجاع شده و در حال رسیدگی است.

اژه ای در سخنانی هشدارآمیز گفته است: روز انتخابات برنامه ها تمام می شود و بعد گرفتاری برای کسانی که تخلف کردند می ماند و خانواده های آنها هم گرفتار می شوند و فردا توقع و انتظاری نداشته باشند. وی گفت: متاسفانه تخلفات برخی از مجریان، مسئولان و مدیران دولتی، ستادهای انتخاباتی و افراد دیگر واصل شده که مواردی مجرمانه بوده و با ارجاع به دادگستری در دست رسیدگی است.از برخی ستادهای انتخاباتی هم گزارش های تخلف به ثبت رسیده است.

طرح ادعای تخلفات انتخابی بدون ارائه سند نسبت به مدیران دولت در حالیست که جانبداریهای آشکار محسنی اژه ای در دستگاه قضا که ترازوی عدالت را به سود جناحی سرکوبگر و اقتدارگرا از توازن انداخته است زیر ذره بین افکار عمومی است تا فساد سیاسی- اقتصادی قوه قضائیه در این دوره از انتخابات را هم به سیاهه تخلفات این دستگاه اضافه کند. اژه ای اینروزها تریبون روشن آماده سخنرانی و پاسخگویی به حسن روحانی است تا بلکه از این مسیر سبد رای کاندیدای خود را کمی تغییر دهد.

صداوسیما، منبرهای نماز جمعه، امکانات نیروهای مسلح، تریبون‌ها و عناوین قوه قضاییه که از مصادیق بارز امکانات عمومی و جایگاه‌های وابسته به نظام هستند و استفاده از آنها برای تبلیغ یک جناح یا حزب و گروه خلاف قانون است، این روزها به کمپین انتخاباتی ابراهیم رئیسی تبدیل شده است که ریاست پشت پرده آن از قوه قضاییه هدایت می شود


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.