سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » روحانی: ما طرفدار پل هستیم نه دیوار...

روحانی: ما طرفدار پل هستیم نه دیوار

چکیده :حسن روحانی امروز در جریان سخنرانی خود در جمع مردم تبریز گفت: ‏« رهبری فرمودند مردم سایه‌ی جنگ را برداشتند. این سخن دقیقی‌ست. اما این کدام دولت بود که توانست قدرت مردم ایران را نقد کند؟ » آیت الله خامنه ای ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ گفته بود: « این دشمن ها به خاطر حضور مردم بوده...


حسن روحانی امروز در جریان سخنرانی خود در جمع مردم تبریز گفت:
‏« رهبری فرمودند مردم سایه‌ی جنگ را برداشتند. این سخن دقیقی‌ست. اما این کدام دولت بود که توانست قدرت مردم ایران را نقد کند؟ »

آیت الله خامنه ای ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ گفته بود: « این دشمن ها به خاطر حضور مردم بوده است که نتوانستند تعرض کنند؛ گاهی می شنویم شنیدیم در گذشته بعضی ها گفتند ما که آمدیم مسئولیت پیدا کردیم توانستیم سایه جنگ را از سر این کشور دور کنیم

نه این حرفها، حرف های درستی نیست؛ از بنده بشنوید آنچه که سایه جنگ را سایه تعرض دشمن را در طول این سالهای متمادی از سر این کشور رفع کرده، حضور مردم بوده است.»

روحانی در سخنان خود خاطرنشان کرد: « مقام معظم رهبری فرمودند: سایه جنگ را ملت ایران از سر این کشور برداشت، این کاملا سخن دقیقی است؛ اما این کدام دولت بود که توانست قدرت ملی مردم را نقد کند.

این ملت ایران که همیشه بود، قدرت ملت ایران هم همیشه بود، پس چرا آنچنان ما را تهدید می کردند؟ یک نفر نبود که این قدرت را در صحنه جهانی نقد کند. »

«آخر دلواپسان آن آجرهای دیوارهای تحریم که ما خراب کردیم، بردند تو یک انبار گذاشتند که اگر دولت عوض شد دو مرتبه بیاورند. ما طرفدار پل هستیم نه دیوار.»

«روحانی البته اهل شعار نبود، روحانی مرتب به دنیا فحاشی نمی کرد، شما اگر قدرتمند باشید در خیابان راه بروید کسی با شما کار ندارد مرتب نمی خواهد بگویید من قدرتمند هستم من قدرتمندم.»

«چرا این همه علیه روحانی تهمت می زنند؟ چرا علیه دولت روحانی تهمت می زنند؟ چرا صداوسیما ضد این دولت حرکت می کند؟


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.