سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حمایت ۱۱۰۰ نفر از جامعه پزشکی فارس از حسن روحانی...

حمایت ۱۱۰۰ نفر از جامعه پزشکی فارس از حسن روحانی

چکیده : امروز دکتر حسن روحانی در نیمه راهی است که با شما آغاز کرد. ما پزشکان فارس معتقدیم ادامه دولت تدبیر و امید میتواند با تکیه بر عقلانیت و مشارکت مردم و دیپلماسی سازنده با دنیا راه رشد اقتصادی همراه با استقلال و عزت را با تکیه بر توان همه ملت ایران به پیش ببرد بدون اینکه بخواهد با وعده‏‌های واهی و خیالی رای مردم فهیم و شریف ایران به ویژه مردم تلاشگر و با عزت دهک‏های پایین جامعه و یا مردم پاکدست روستاها را بخرد ...


جامعه‌ی سلامت استان فارس شامل پزشکان و پیراپزشکان, کارشناسان و پرسنل بخش‌های مختلف بهداشت و درمان دولتی یا خصوصی و دانشجویان تمامی رشته‌های مرتبط با سلامت با امضای توماری از کاندیداتوری جناب آقای دکتر حسن روحانی حمایت کردند.

به گزاش سلامت نیوز متن کامل این بیانیه به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّى یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم سوره مبارکه الرعد آیه ۱۱

مردم شریف و اگاه و فهیم استان فارس
شرایط امروز کشور عزیزمان ایران در برهه‌ای حساس قرار دارد. انتخاب راهی شفاف و عقلانی و تامین آینده‌ای روشن برای ایران و ایرانی وظیفه آحاد جامعه است. برون رفت از تنگناهای جهانی، رشد اقتصادی بالا، آرامش روانی و ایجاد نشاط در جامعه و کاهش هزینه‌های درمان مردم و کم کردن هزینه‌های تعامل با دنیا میسر نمیشد مگر با حضور همه ایرانیان در سال ۹۲ و انتخاب عقلانیت بجای ماجراجویی.

امروز دکتر حسن روحانی در نیمه راهی است که با شما آغاز کرد. ما پزشکان فارس معتقدیم ادامه دولت تدبیر و امید میتواند با تکیه بر عقلانیت و مشارکت مردم و دیپلماسی سازنده با دنیا راه رشد اقتصادی همراه با استقلال و عزت را با تکیه بر توان همه ملت ایران به پیش ببرد بدون اینکه بخواهد با وعده‏‌های واهی و خیالی رای مردم فهیم و شریف ایران به ویژه مردم تلاشگر و با عزت دهک‏های پایین جامعه و یا مردم پاکدست روستاها را بخرد.

زیرا این عزیزان طعم تلخ این وعده‏های تو خالی و عامه پسند را جلوتر چشیده‏اند و الحمدالله با آگاهی و فهم بالایی که دارند راه را از بیراه و راستگویی را از ناراستی و خوب را از بد به خوبی می‏فهمند.

مردم شریف فارس، خواست جامعه‌ی پزشکی و سلامت استان فارس از شما مردم فارس این است که برای رسیدن به اهداف متعالی فوق، به ادامه‌ی کار دولت تدبیر و امید و ادامه رشد اقتصادی کشور عزیزمان به ریاست جمهوری آقای دکتر حسن روحانی رای داده و حماسه‏ای دیگر تَکرار کنید.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.