سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اعلام حمایت آیت‌الله دستغیب از حسن روحانی...

اعلام حمایت آیت‌الله دستغیب از حسن روحانی

چکیده : این تفکّر در هشت سال از ۸۴ تا ۹۲ عملی شد و کشور عزیز ایران اسلامی را به فجیع ترین وضع رساند تا آنجا که آقایان نمی توانند جوابگوی شاید حتی یک روز از آن دوران باشند. خدا کند در این برهه از زمان به این مردم مظلوم رحم کنند و با زور و .... مردم را در پرتگاه دیگری که پایان آن نیستی است نکشانند، و متأسّفانه تعداد قلیلی هستند که می گویند اگر ما نباشیم هیچکس دیگری هم نباید باشد ...


حضرت آیت‌الله دستغیب در بیانیه‌ای از حسن روحانی در انتخابات پیش رو حمایت کردند.

متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

سؤال می شود در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری به چه کسی رأی دهیم؟

ابتداءً توجه به این آیه از قرآن مجید لازم است که می فرماید:

وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِیعًا وَلَا تَفَرَّقُوا – سوره آل عمران آیه ۱۰۳

«به حبل خداوند چنگ زنید و از تفرقه اجتناب کنید.»

حبل خداوند، قرآن و سنت و عترت پیغمبر صلّی الله علیه و آله می باشد.

به دنبال نور خدا باشید و مبادا در پی خاموش کردن آن برآیید.

خداوند بندگان خود را دوست دارد؛ و دوست دارد همگی به سوی او بسیج شوند و در این رابطه هرکس بیشتر سعی کند تا مردم را به رحمت خداوند امیدوار کرده و آن ها را به نور هدایت یعنی عمل به قرآن و سنّت رهنمون شود و از ظلمت تفرقه نجات دهد، او است که به اذن خداوند محبوب قلوب خواهد شد.

باید دانست کسانی که در طول سال های ۸۴ تا۹۲ به مردم آدرس و کُد غلط دادند و آن ها را در ظلمتِ ناامیدی و دین گریزی و فساد اخلاقی و منهیات بردند و کشور شهیدان و یاوران امام زمان علیه السّلام و مسلمانان را که می رفت تا همانند خورشید جهان را به رحمت خداوند امیدوار کند به پرتگاه کشاندند، امروز حق اظهار نظر ندارند. و بحمدالله تا به حال اکثریت این سرزمین معین و یاور خود را شناخته و به دنبال غیر واقع نمی روند.

همانطور که امام امّت رحمه الله فرمودند: تفکّر انجمن حجتیه سالم نیست؛ ونباید در جمهوری اسلامی وارد شوند. چون جهت امید در زندگی ایجاد نمی کنند و قائل به خراب کردن جهان برای ظهور امام زمان علیه السّلام می باشند؛ که این با قرآن و سنّت وعقل و منطق سازگار نیست.

خوب این تفکّر در هشت سال از ۸۴ تا ۹۲ عملی شد و کشور عزیز ایران اسلامی را به فجیع ترین وضع رساند تا آنجا که آقایان نمی توانند جوابگوی شاید حتی یک روز از آن دوران باشند. خدا کند در این برهه از زمان به این مردم مظلوم رحم کنند و با زور و …. مردم را در پرتگاه دیگری که پایان آن نیستی است نکشانند، و متأسّفانه تعداد قلیلی هستند که می گویند اگر ما نباشیم هیچکس دیگری هم نباید باشد؛ که این همان خودخواهی و دنیا طلبی و ریاست طلبی است که قرآن بارها در قصّه موسی علیه السّلام و فرعون از آن یاد می کند.

امّا اتحّاد مردم و توجّه آن ها به خداوند علیّ اعلی و محمّد و آل محمّد علیهم السّلام آن ها را مجبور به خواست مردم خواهد کرد و با رأی بسیار بالا به جناب حجّه الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رأی می دهند همان گونه که در سال یک هزار و سیصد و نود و دو اتفاق افتاد و با نزدیک به نوزده میلیون رأی در مقابل چهار میلیون، به جناب آقای دکتر حسن روحانی رأی دادند و با توکّل به خداوند و کمک او و وزیران خوبش کشور عزیز ایران را از درّه سقوط نجات دادند؛ تا به امید خداوند آینده درخشان دیگری با همراهی و کمک یکدیگر در این دوره، شاهد یک ایران بانشاط و امید و سرآمد در دنیای امروز باشیم ان شاءالله.

سید علی محمد دستغیب ۱۳۹۶/۲/۲۱


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.