سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محمدامین هادوی: با اینکه هنوز سه عزیز سرافراز ما در حصرند، در این رقابت سخت به روحا...

محمدامین هادوی: با اینکه هنوز سه عزیز سرافراز ما در حصرند، در این رقابت سخت به روحانی کمک کنیم‌

چکیده :محمدامین هادوی، فعال سیاسی سبز و عضو سابق هیات نمایندگان اتاق‌های بازرگانی تهران و ایران، که سال گذشته پس از ۵ سال حبس از زندان اوین آزاد شده بود، در پیامی خطاب به مردم نوشته است: با اینکه هنوز سه عزیز سرافراز ما در حصر هستند ولی روحانی به تحقیق خیر الموجودین است‌، رای آگاهانه...


محمدامین هادوی، فعال سیاسی سبز و عضو سابق هیات نمایندگان اتاق‌های بازرگانی تهران و ایران، که سال گذشته پس از ۵ سال حبس از زندان اوین آزاد شده بود، در پیامی خطاب به مردم نوشته است: با اینکه هنوز سه عزیز سرافراز ما در حصر هستند ولی روحانی به تحقیق خیر الموجودین است‌، رای آگاهانه ما پشتیبانی از وی برای گذر از این راه دشوار خواهد بود.

به گزارش کلمه، هادوی در طول دوره پنج ساله زندان خود به بیماریهای گوناگونی مبتلا شده و دوبار هم در بیمارستان های دولتی تحت عمل جراحی قرار گرفت. اتهامات نوشته شده در حکم: ارتباط با سرکرده های جنبش سبز – فعالیتهای تبلیغی و کمک های مالی واتهامات نانوشته در حکم: ارتباط با روزنامه نگاران در داخل و خارج کشور و کمک به آنها- مراجعه به خانواده های زندانیان و خانواده های شهدای جنبش سبز – ارتباط با سایتهای جرس، کلمه و رسا – ارتباط بین اصلاح طلبان داخل و خارج کشور.

پدر وی مهدی هادوی اولین دادستان کل انقلاب نیز بعلت نگارش نامه هایی در اعتراض به بازداشت فرزند و نوه اش با شکایت وزارت اطلاعات دوره احمدی نژاد در دادگاه محکوم شد.
اکنون محمدامین هادوی در پیام خود با تاکید بر تلاش برای پیشرفت کشور، از مردم و جوانان خواسته است که حسن روحانی را تنها نگذارند.

متن پیام کوتاه هادوی را با هم می‌خوانیم:

بسم الله الرحمن الرحیم

هموطنان عزیز و گرامی

باید بدانیم که تلاش همگان برای پیشرفت و آبادانی کشور ضروریست و رئیس‌جمهور به تنهایی قادر به حل مشکلات عدیده‌ای که هر روزه برایش درست می‌کنند نیست و اگر ما سربلندی و اقتدار برای کشور و رفاه و آسایش و امنیت برای مردم خصوصا جوانان را آرزومندیم باید در این رقابت سخت برجام و ضد برجام به وی کمک کنیم‌.

کشور متعلق به ما و رئیس جمهور آینده برآمده از راِی ماست و او فقط با حمایت ما قادر به مبارزه با قدرت های زر و زور و تزویر خواهد بود‌.

با اینکه هنوز سه عزیز سرافراز ما در حصر هستند ولی روحانی به تحقیق خیر الموجودین است‌، رای آگاهانه ما پشتیبانی از وی برای گذر از این راه دشوار خواهد بود.

محمدامین هادوی


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.