سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حالا که از صراحت روحانی نگران شدید یادتان افتاد؟...

حالا که از صراحت روحانی نگران شدید یادتان افتاد؟

چکیده : واقعیت تلخ آن است که رهبری و اصولگرایان باعث و بانی و حامیِ تمام دوقطبی‌ها و گسل‌ها در کشورند و اگر این دوقطبی‌ها را از آنها بگیرید نابود می‌شوند و هیچ حرفی برای گفتن ندارند: انقلابی/ضدانقلاب، ولایی/ضدولایت، بصیرت/فتنه، ۹دی/۲۵خرداد، لیست انگلیسی/لیست حزب‌الله، ۴درصدی/۹۶درصدی و...


محمدجواد اکبرین:

‏احمد توکلی از چهره‌های شاخص اصولگرا و از حامیان قالیباف، عصر امروز به اصلاح‌طلبان و حامیان روحانی هشدار داد که از دوقطبی شدن انتخابات جلوگیری کنند: «باید وظیفه دینی و ملی خویش را بدانید و از ادامه این دوقطبی‌ها جلوگیری کنید».

دو ساعت قبل از هشدار او آیت‌الله خامنه‌ای هم در جمع نظامیان هشدار داد که «نامزدها گسل‌های اعتقادی، جغرافیایی، زبانی و قومی را تحریک نکنند».

اما واقعیت تلخ آن است که رهبری و اصولگرایان باعث و بانی و حامیِ تمام دوقطبی‌ها و گسل‌ها در کشورند و اگر این دوقطبی‌ها را از آنها بگیرید نابود می‌شوند و هیچ حرفی برای گفتن ندارند: انقلابی/ضدانقلاب، ولایی/ضدولایت، بصیرت/فتنه، ۹دی/۲۵خرداد، لیست انگلیسی/لیست حزب‌الله، ۴درصدی/۹۶درصدی، … و فهرستی بسیار بلندتر از این دست که ابزار دستگاه‌های حراست و تبعیض و تصفیه‌شان بوده و هست.

هزاران نفر را با همین دوقطبی‌ها ردصلاحیت کرده‌اند. حالا که دو سه روز است از صراحت حسن روحانی نگران شده‌اند یادشان آمده تقسیم‌بندیِ جامعه کار بدی است. به قول حافظ:

عنان به میکده خواهیم تافت زین مجلس
که وعظ بی‌عملان واجب است نشنیدن


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.