سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

مخالفان خسته شده‌اند

چکیده : او پیوند دهنده قلب ها بود. اهل وفاق بود نه شکاف. از هشت سال گذشته هفت سال را در حصر بود، اما بیشترین حضور را داشت. در دو همایش انتخاباتی روحانی که از نزدیک دیدم، بیشترین حضور را داشت. نامش را با «یاحسین» به یاد می آورند و فریاد می زنند. از ریشه های سبز رایشان می گویند که روز به روز بیشتر می روید ...


داود حشمتی:

او پیوند دهنده قلب ها بود. اهل وفاق بود نه شکاف. از هشت سال گذشته هفت سال را در حصر بود، اما بیشترین حضور را داشت. در دو همایش انتخاباتی روحانی که از نزدیک دیدم، بیشترین حضور را داشت. نامش را با «یاحسین» به یاد می آورند و فریاد می زنند. از ریشه های سبز رایشان می گویند که روز به روز بیشتر می روید.

او پیوند دهنده قلب های مردم با راه اهل بود. همانطور که نامش را به زبان می آورند. چقدر لذت بردم آن لحظه ای که یکی از کارگردان های زن در موقع سخنرانی صادقانه گفت: «من همین شکلی هستم. موهام بیرونه اما با همین شرایط هم استکان های امام حسین را با افتخار می شورم.» و فریاد یاحسین… میرحسین سالن را پر کرد. امروز دیگر مخالفان میرحسین قدرت، توان و حتی انگیزه ای برای انتشار «فحش نامه هایشان» را علیه او ندارند. آنها خسته شدند اما حقیقت در مورد میرحسین موسوی روز به روز مانند درختی ریشه هایش گسترده تر و قوی تر می شود.

منبع: خبرخوانی روز


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.