سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مادر شهید سهراب اعرابی: خوشحالم که اصلاحات و اعتدال با هم می‌توانند راه بهتری را ج...

مادر شهید سهراب اعرابی: خوشحالم که اصلاحات و اعتدال با هم می‌توانند راه بهتری را جلوی ما بگذارند برای رسیدن به امید و صلح

چکیده : یاد می‌کنم از آقای مهندس میرحسین موسوی، آقای مهدی کروبی و خانم زهرا رهنورد که جای ایشان در اینجا خیلی خالی است. همچنین یاد می‌کنم از آقای خاتمی که ممنوع التصویر، ممنوع البیان و همچنین ممنوع الحضور در همه جا هستند. یاد می‌کنم از مرحوم آقای هاشمی که راه اعتدال را بین مردم رواج دادند و خوشحالم که راه اصلاحات و اعتدال با هم می‌تواند راه بهتری را جلوی راه ما بگذارد و ما مردم راه بهتر را پیدا کنیم به سوی امید، به سوی صلح به سوی جنبش سرفرازِ جنبش ِ...


کلمه – گروه خبر: مادر شهید سبز سهراب اعرابی در همایش ستاد زنان روحانی از زهرا رهنورد بانوی سبز در حصر یاد کرد.

به گزارش کلمه، پروین فهیمی که با دعوت زهرا اشراقی بر روی صحنه حاضر شد، در سخنانی گفت: یاد می‌کنم از شهدا چه شهدای جنبش سبز و همچنین شهدایی که در طی سال‌ها جان خود را به خاطر وطن از دست دادند.

وی گفت : یاد می‌کنم از آقای مهندس میرحسین موسوی، آقای مهدی کروبی و خانم زهرا رهنورد که جای ایشان در اینجا خیلی خالی است. همچنین یاد می‌کنم از آقای خاتمی که ممنوع التصویر، ممنوع البیان و همچنین ممنوع الحضور در همه جا هستند.

او همچنین گفت: یاد می کنم از مرحوم آقای هاشمی که راه اعتدال را بین مردم رواج دادند.

مادر شهید سبز سهراب اعرابی گفت: خوشحالم که راه اصلاحات و اعتدال با هم مچ شده و می‌تواند راه بهتری را جلوی راه ما بگذارد و ما مردم راه بهتر را پیدا کنیم به سوی امید، به سوی صلح به سوی جنبش سرفرازِ جنبش ِ ایران.

این مراسم با طرح مطالبه رفع حصر و شعارهایی چون یا حسین میرحسین، سلام بر خاتمی درود بر روحانی همراه بود.

در این مراسم زهرا اشراقی،نوه امام خمینی در سخنانی گفت: درخواست اول ما از روحانی رفع حصر است و پس از آن درخواست داریم ممنوع التصویری خاتمی برداشته شود.

او گفت: درخواست ما از روحانی رفع حصر است و پس از آن درخواست داریم ممنوع التصویری خاتمی برداشته شود.

اشراقی شعار کمپین بانوی اردیبهشت را یا علی مدد خواند و ادامه داد: یا علی مدد برگرفته از صحبت‌های خاتمی رییس‌جمهور پیشین ایران است که جایش در اینجا و همیشه خالی است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.