سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » در برابر آنها که علاج دردهای دیرمانده‌شان را در تدبیر شما می‌جویند مسئولید...
» نامه سیدضیا نبوی به حسن روحانی:

در برابر آنها که علاج دردهای دیرمانده‌شان را در تدبیر شما می‌جویند مسئولید

چکیده :نامه سیدضیا نبوی به حسن روحانی در برابر آنهایی که سودای کسب قدرت مسخرشان ساخته و پای فشرده‌اند که به هر قیمتی و به خلاف هر اصول و آئینی جامه‌ی ریاست جمهوری را به تن کنند، هیچ مسئولیتی متوجه شما نیست، پس لطفا از سخنانشان آزرده‌خاطر مشوید و در تکذیب دروغ‌هاشان حتی اگر به وقاحت انکار روز روشن باشد، اصرار نورزید ...


سیدضیا نبوی دانشجوی محبوس در زندان سمنان در یادداشتی درباره «مناظرات انتخاباتی» خطاب به رییس‌جمهور نوشته است که به آنان که در در سودای کسب قدرت وقیحانه دروغ می‌گویند بی‌توجه باشد.

به گزارش کلمه، این فعال سیاسی و دانشجوی ستاره‌دار در ادامه تاکید کرده است که مسئولیت حسن روحانی در برابر مردمانی است که علاج دردهای کهن و دیرمانده‌شان را در تدبیر وی می‌جویند و تحقق مطالبات بحق و معوق مانده‌شان را به کاردانی او امید بسته‌اند.

ضیا نبوی افزوده‌است: آنانند که دولتمردان می‌بایست پروای سخن‌هاشان را داشته باشند و در پاسخ گفتن به سوالات و خواسته‌هاشان به تکاپو افتند

متن این نامه کوتاه را با هم می‌خوانیم:

آقای روحانی عزیز

به عنوان شهروندی که پیش‌تر به شما رأی داده و بی‌شک به شما رأی خواهد داد، عرض می‌کنم؛ در برابر آنهایی که سودای کسب قدرت مسخرشان ساخته و پای فشرده‌اند که به هر قیمتی و به خلاف هر اصول و آئینی جامه‌ی ریاست جمهوری را به تن کنند، هیچ مسئولیتی متوجه شما نیست، پس لطفا از سخنانشان آزرده‌خاطر مشوید و در تکذیب دروغ‌هاشان حتی اگر به وقاحت انکار روز روشن باشد، اصرار نورزید.

مسئولیت شما در برابر مردمانی است که علاج دردهای کهن و دیرمانده‌شان را در تدبیر شما می‌جویند و تحقق مطالبات بحق و معوق مانده‌شان را به کاردانی شما امید بسته‌اند. آنانند که دولتمردان می‌بایست پروای سخن‌هاشان را داشته باشند و در پاسخ گفتن به سوالات و خواسته‌هاشان به تکاپو افتند ورنه در برابر معرکه‌گیری‌ها و وارونه‌نمائی‌های این شایقان قدرت، همان لبخندهای با معنا و بی‌صدای همیشگی‌تان به تمامی در حد کفایت است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.