سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سیدمحمدرضاخاتمی: آقای روحانی به خاطر ظلمی که به سه‌تن از مسئولین نظام شده، صدای رس...

سیدمحمدرضاخاتمی: آقای روحانی به خاطر ظلمی که به سه‌تن از مسئولین نظام شده، صدای رسای خواست ملی رفع حصر باشید

چکیده : روحانی شعار رفع حصر داده است، ما موانع بسیاری که بر سر راه روحانی در تحقق این شعار قرار دارد را می‌دانیم و قدردان پیگیری هایش هستیم. جناب اقای روحانی شما نماینده ایرانیان در این حاکمیت هستید و باید با صدای رسا بازتاب دهنده این خواست ملی در درون حاکمیت باشید. نه به خاطر ظلم بارزی که به سه تن از مسوولین مهم این نظام وارد شد بلکه برای این که همه توان کشور برای سازندگی به کار گرفته شود ...


کلمه – گروه خبر: محمدرضا خاتمی، نایب رییس مجلس ششم به عنوان اولین سخنران همایش جوانان ستاد انتخاباتی روحانی گفت:

در سال ۹۲ روحانی شعارهایی داد که در بسیاری موفق بودند. می دانیم در آن وعده هایی که موفق نبوده است چه موانعی بر سر راهش بوده است. این تجمع ها تنها تاکیدی بر آن شعار هاست.

به گزارش کلمه، روحانی شعار رفع حصر داده است، ما موانع بسیاری که بر سر راه روحانی در تحقق این شعار قرار دارد را می‌دانیم و قدردان پیگیری هایش هستیم. جناب اقای روحانی شما نماینده ایرانیان در این حاکمیت هستید و باید با صدای رسا بازتاب دهنده این خواست ملی در درون حاکمیت باشید. نه به خاطر ظلم بارزی که به سه تن از مسوولین مهم این نظام وارد شد بلکه برای این که همه توان کشور برای سازندگی به کار گرفته شود.

شاید این نفرین مردم در انتخابات سال ۸۸ است که جناح به اصطلاح اصولگرا را آنچنان بی مایه و از هم پاشیده شده است که توان معرفی کاندیدایی در شان ریاست جمهوری ندارد. کسانی را معرفی کردند که مهم ترین سابقه آنها شکست در انتخابات و عدم سیاست ورزی در عرصه اجرایی است.

در کدام کشوری می بینید که فردی نه یک بار بلکه دوبار شکست می خورد باز هم وارد انتخابات میشود. بعید نیست با این از هم پاشیدگی شاهد حضور همین ها در ۱۴۰۰ هم باشیم.

از روحانی می خواهیم که از هیچ خبرنگار و رسانه ای شکایت نکند. همانگونه که نظامیان را از عرصه سیاست به پادگان هابر گرداند در عرصه اقتصاد برای رشد بخش خصوصی مافیای اقتصادی را باز به پادگان ها باز گرداند.

هنوز سایه فضای امنیتی بر سر دانشگاه ها گسترده است. روحانی باید برای دانشجویان که پشتوانه اصلاحات و موتور توسعه کشورند این امکان را فراهم کند تا نقش خود را یفا کنند.

توصیه به شورای عالی دارم که نو آوری داشته باشید و چهره هایی پاکدست را انتخاب کنید که شهرداری تاریک خانه ای برای فساد و تباهی نباشد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.