سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

نگران نشوند، نگران بشوند

چکیده : این همان کیهانی است که این روزها در کنار رسانه‌های سپاه، صرفا مشغول تخریب دولت به منظور نگران نکردن مردم است! دولتی که اگر هیچ کاری هم نکرده باشد، این یک واقعیت است که کاستن از روند ویرانی کشور کاری بزرگ بود که از پس آن برآمد و این ظاهرا کارنامه مورد پسند کیهان نیست!...


محمد معینی:

انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ در پیش بود و بازار نقد و تخطئه عملکرد ۴ ساله احمدی‌نژاد، داغ.

آیت‌الله خامنه‌ای درست یک ماه مانده به انتخابات (۲۲ اردیبهشت) عازم کردستان شدند و طی سخنانی در جمع مردم، در بدو ورود، گفتند:

«نکته‌ی آخر در باب انتخابات این است که نامزدهای محترمی که تاکنون نام‌نویسی کرده‌اند و مشغول تبلیغات و اظهاراتی هستند – اگرچه حالا وقت قانونی هم نرسیده، اما تبلیغات می‌کنند؛ اشکالی ندارد – سعی کنند با انصاف عمل کنند. اثبات و نفی‌شان با توجه به حق و صدق باشد. چیزهایی را که انسان می‌شنود، باور نمی‌کند که از زبان نامزدها و آن کسانی که دنبال این مسئولیت‌ها هستند، از روی صدق و صفا خارج شده باشد. گاهی انسان حرفهای عجیب و نسبتهای عجیبی می‌شنود. این حرفها مردم را نگران می‌کند؛ کسی را هم به گوینده‌ی این حرفها دلبسته و علاقه‌مند نمی‌کند! نامزدهای محترم توجه داشته باشند: اذهان عمومی را تخریب نکنند. این همه نسبت خلاف دادن به این و آن، تخریب کننده‌ی اذهان مردم است؛ واقعیت هم ندارد؛ خلاف واقع هم هست. بنده که از همه‌ی این آقایان اوضاع کشور را بیشتر میدانم و بهتر خبر دارم، میدانم که بسیاری از این مطالبی که بعنوان انتقاد درباره‌ی وضع کشور و وضع اقتصاد و اینها میگویند، خلاف واقع است؛ اشتباه می‌کنند. ان‌شاءالله اشتباه است.»

فردای آن روز (۲۳ اردیبهشت) کیهان تیتر زد: «نامزدها با حرف‌های خلاف واقع مردم را نگران نکنند».

این همان کیهانی است که این روزها در کنار رسانه‌های سپاه، صرفا مشغول تخریب دولت به منظور نگران نکردن مردم است! دولتی که اگر هیچ کاری هم نکرده باشد، این یک واقعیت است که کاستن از روند ویرانی کشور کاری بزرگ بود که از پس آن برآمد و این ظاهرا کارنامه مورد پسند کیهان نیست!

تصویر: کیهان امروز (۷ اردیبهشت ۹۶) و کیهان اردیبهشت ۸۸

منبع: وبلاگ نویسنده


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.