سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » خبرسازی سپاه با اکانت جعلی به نام حسین فریدون...

خبرسازی سپاه با اکانت جعلی به نام حسین فریدون

چکیده : خبرگزاری سپاه و کانال اصولگرای آخرین خبر با خبرسازی برای انتصاب تصمیم پخش غیرزنده مناظره ها به دولت با ساختن اکانت جعلی به نام حسین فریدون به نقل از او از پخش مناظره ها به صورت ضبط شده حمایت کرده است ...


کلمه – گروه خبر: با آغاز تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری محافظه کاران و منتقدان دولت به حربه های مختلف برای تخریب دولت روی آورده و در تحرکی تازه این بار به ساختن اکانت جعلی به نام برادر رییس جمهور متوسل شدند.

به گزارش کلمه، خبرگزاری سپاه و کانال اصولگرای آخرین خبر با خبرسازی برای انتصاب تصمیم پخش غیرزنده مناظره ها به دولت با ساختن اکانت جعلی به نام حسین فریدون به نقل از او از پخش مناظره ها به صورت ضبط شده حمایت کرده است.

حسن روحانی درباره نحوه پخش مناظره‌های انتخاباتی گفته است: حامی آزادترین شیوه در مناظرات هستم که مردم بهتر بتوانند به حقایق پی ببرند و انتخاب کنند. اگر چه من به عنوان رییس جمهور مسئول اجرای انتخابات هستم، اما نمی‌خواهم در اموری که قانون به بخش‌هایی واگذار کرده، مداخله کنم و امیدوارم ستاد تبلیغات انتخابات کشور، تجربه‌ها را بار دیگر مرور و تصمیماتی که راجع به نحوه مناظره‌های انتخاباتی اتخاذ شده،بررسی کند.

رییس‌ جمهور تأکید کرد: طرفدار شیوه‌ای هستم که آزادترین شیوه باشد. همه باید بدون لکنت زبان سخن بگویند و نقد کنند و نکات مد نظر خود را اعلام نمایند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.