سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جبهه پایداری خبر خود را تکذیب کرد!...

جبهه پایداری خبر خود را تکذیب کرد!

چکیده : حوالی ساعت ۱۲ ظهر امروز کانال رسمی تلگرام جبهه پایداری انقلاب اسلامی اعلام کرد که در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش رو از ابراهیم رئیسی حمایت می‌کند و بیانیه جبهه در این رابطه به زودی منتشر می شود ...


کلمه – گروه خبر: حمایت جبهه پایداری از ابراهیم رئیسی چند ساعت بیشتر دوام نداشت و به فاصله کمی این حمایت پس گرفته شد.

به گزارش کلمه، درحالی که ساعاتی پیش کانال رسمی تلگرام جبهه پایداری از حمایت از ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری خبر داده بود، دقایقی پیش این خبر از خروجی کانال حذف و تکذیب شد.

حوالی ساعت ۱۲ ظهر امروز کانال رسمی تلگرام جبهه پایداری انقلاب اسلامی اعلام کرد که در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش رو از ابراهیم رئیسی حمایت می‌کند و بیانیه جبهه در این رابطه به زودی منتشر می شود.

اما دقایقی پیش این خبر از روی خروجی کانال جبهه پایداری حذف شد.

آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری هم گفته است: این جبهه فعلا از هیچ گزینه‌ای به شکل رسمی اعلام حمایت نکرده و ما در زمان مناسب فرد اصلح را با صدور بیانیه‌ای معرفی خواهیم کرد.

جبهه پایداری که در دوره هشت ساله ریاست جمهوری احمدی‌نژاد از حامیان سرسخت دولت او بود، در بیانیه ای اعلام کرده بود که در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حمایت می کند.

جبهه پایداری که رهبر معنوی آن مصباح یزدی است در بخش از بیانیه اش آمده بود: از همه اعضا و هواداران پرتلاش و خستگی‌ناپذیر و بی‌ادعا و خدوم خود در سراسر کشور دعوت می‌نماید صادقانه و خالصانه با مدد از ارواح پاک و طیبه شهیدان برای معرفی (ابراهیم رئیسی) به هر طریق شرعی ممکن تلاش نموده و همه دوستان را به این مهم تشویق و ترغیب نماید.”


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.