سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » با هم مرور کنیم؛ درس اول: بصیرت، درس دوم: نجابت، درس سوم…...
» احمدی‌نژاد ثبت نام کرد

با هم مرور کنیم؛ درس اول: بصیرت، درس دوم: نجابت، درس سوم…

چکیده : تنها رهبری و اصولگرایان امروز باید ترجمان واقعی با بصیرت و بی بصیرت، نجیب و نانجیب، خواص و عوام و بی‌حیاها، نابخشودنی و... را از نو در خلوت خود مرور کنند. ...


کلمه – کیان صداقت:

محمود احمدی نژاد با حضور در وزارت کشور برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد و از همان تریبون در پاسخ به اینکه آیا با رهبری مشورت کرده‌اید و یا شرایط تغییر کرده که در انتخابات ثبت‌نام کرده‌اید، سکوت کرد و خندید.

این پاسخ احمدی‌نژاد به آیت‌الله خامنه‌ای است که سال گذشته با تصریح نهی احمدی‌نژاد برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری آن را از بلندگو هم اعلام کرد تا نگرانی‌اش از نافرمانی احمدی نژاد او راحت شود. و بگوید: گفت: بله، ما این توصیه را به یکی از آقایان، کردیم. خب حالا این مایه‌ی اختلاف بشود بین برادران مؤمن، یکی بگوید فلانی گفته، یکی بگوید نگفته، یکی بگوید چرا پشت بلندگو نگفته؟ خب حالا این هم پشت بلندگو.

اما دست پرورده رهبری نافرمان تر از آن است که از بلندگوی کلاس درس آیت الله خامنه ای کاری بر آید.

او شانه به شانه و دست در دست دو یاری که یکی پرونده اش مفتوح و دیگری حتی نظر رهبری را برای معاون اولی جلب نکرد، به وزارت کشور رفت تا همزمان فریاد حمله بعدی را برای ردصلاحیت داده باشد.

این همان نماد بصیرت آیت‌الله خامنه‌ای است که نظرش به او نزدیک بود. همان نجابتی که از آن سخن می گفت، همان نورچشمی که به خاطر آن یاران دیرین خود را پشت سرگذاشت

همو که برای به کرسی نشاندن او خود را در حد کمپین انتخاباتی تنزل داد و تمام امکانات قدرت را برای او خرج کرد و امروز پاسخ به نهی او برای نیامدنش کوس رسوایی بسیاری از صدر( آیت الله خامنه ای تا ذیل ( بخوانید همه حامیان و طرفداران او) را بلند کرده است.

حالا دیگر فرقی نمی کند که احمدی نژاد و بقایی تایید یا ردصلاحیت شوند، فرقی نمی کند که اصولگرایان یکی پس از دیگری از او اعلام برائت کنند، فرقی نمی کند که یک به یک به نقد مواضع و عملکرد او بپردازند و فرقی نمی کند ….

صدای این بی آبروی برای این طیف به قدری بلند است که با هیچ چیز پاک نخواهد شد.

تنها رهبری و اصولگرایان امروز باید ترجمان واقعی با بصیرت و بی بصیرت، نجیب و نانجیب، خواص و عوام و بی‌حیاها، نابخشودنی و… را از نو در خلوت خود مرور کنند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.