سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » این هم بلندگو/ واکنش حامیان احمدی نژاد به ثبت نام انتخاباتی او...
» اين برائت‌ها ديگر بی‌فايده است

این هم بلندگو/ واکنش حامیان احمدی نژاد به ثبت نام انتخاباتی او

چکیده : نخستین واکنش ها به ثبت نام محمود احمدی نژاد از سوی هم طیفان و حامیان هشت ساله او آغاز شده است. کانال افسران جنگ نرم هم نوشت: محمود احمدی نژاد برخلاف توصیه رهبرمعظم انقلاب بر عدم حضور در انتخابات ریاست جمهوری، لحظاتی قبل برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد. ...


کلمه-گروه خبر: نخستین واکنش ها به ثبت نام محمود احمدی نژاد از سوی هم طیفان و حامیان هشت ساله او آغاز شده است.

کانال تلگرام خبرگزاری فارس وابسته به سپاه نوشت: محمود احمدی نژاد برخلاف تاکید رهبرمعظم انقلاب بر عدم حضور در انتخابات ریاست جمهوری، لحظاتی قبل برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

کانال رجانیوز نیز نامه احمدی نژاد به رهبری مبنی بر ثبت نام نکردن به توصیه آیت الله خامنه ای را بازنشر کرد و به دنبال آن توصیه رهبری را بازتاب داد و نوشت:

به یک آقایی گفتم، صلاح نمی‌دانم در فلان قضیه شرکت کنید
حالا یکی بگوید چرا پشت بلندگو نگفته… این هم پشت بلندگو!

رهبر انقلاب: یک آقایی آمده پیش من، من هم به ملاحظه صلاح حال خود آن شخص و صلاح کشور گفتم که صلاح نمی‌دانیم شما در فلان قضیه شرکت کنید… اگر توی این مقوله وارد شدید در کشور #دوقطبی ایجاد میشود/ خیلی ساده است. ما این توصیه را به یکی از آقایان کردیم. خب حالا این مایه‌ی اختلاف بشود بین #برادران_مؤمن، یکی بگوید فلانی گفته، یکی بگوید نگفته، یکی بگوید چرا پشت بلندگو نگفته؟ خب حالا این هم پشت #بلندگو! ۹۵/۷/۵

قرارگاه سایبری عمار هم در کانال خود با این تیتر ثبت نام احمدی‌نژاد را رسانه‌ای کرد که « جریان انحرافی با هم ثبت نام کردن» و نوشت: احمدی نژاد، مشایی و بقایی و شیخ الاسلام باهم در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند.

کانال افسران جنگ نرم هم نوشت: محمود احمدی نژاد برخلاف توصیه رهبرمعظم انقلاب بر عدم حضور در انتخابات ریاست جمهوری، لحظاتی قبل برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

مهدی کوچک زاده حامی تمام قد احمدی نژاد در اینستاگرام از او اعلام برائت کرد.

واکنش‌هایی که نسبت به ثبت نام فردی دنباله‌دار است و از صدر آیت‌الله خامنه‌ای تا ذیل اصولگرایان و سپاه همانگونه که دیروز با تمام امکانات در ریاست جمهوری غیرشرعی و غیرقانونی او دخیل بوده امروز نیز برائت آنها بی فایده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.