سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » به نام امام رضا به کام سبد رای رئیسی: از آرد تبرکی تا ١٠٠ هزار تومان عیدی...

به نام امام رضا به کام سبد رای رئیسی: از آرد تبرکی تا ١٠٠ هزار تومان عیدی

چکیده : ابراهیم رئیسی که کمتر از یک سال از انتصابش در تولیت آستان قدس رضوی با حکم آیت‌الله خامنه‌ای می گذرد، یک‌باره در موسم انتخابات با دغدغه متبرک کردن مردم شهرهای مختلف از آستان قدس رضوی در حال ریخت و پاش‌های انتخاباتی است ...


کلمه- گروه خبر: پس از خوزستانی‌ها این بار نوبت به تبریزی‌ها رسید که به نام امام رضا و به کام سبد رای ابراهیم رئیسی متبرک شوند.

به گزارش کلمه، ابراهیم رئیسی که کمتر از یک سال از انتصابش در تولیت آستان قدس رضوی با حکم آیت‌الله خامنه‌ای می گذرد، یک‌باره در موسم انتخابات با دغدغه متبرک کردن مردم شهرهای مختلف از آستان قدس رضوی در حال ریخت و پاش‌های انتخاباتی است. در جدیدترین خبر از روز گذشته آستان قدس رضوی برای متبرک کردن مددجویان بهزیستی تبریز نفری ۱۰۰ هزار تومان پول نقد، نمک، شاخه نبات و یک پرچم آستان قدس تبرکی می دهد!

آستان قدس رضوی در ایام تعطیلات نوروز نیز تحت عنوان طرح نسیم کرامت! صدها تن آرد رایگان در بین مردم خوزستان توزیع کرد! اقدامی که با پوشش خبری گسترده رسانه‌های محافظه کار از سپاه و قوه قضاییه تا … همراه شد.

رئیسی که با اقدام‌های مشابه محمود احمدی‌نژاد تداعی کننده حرکت‌های پوپولیستی او در سال ۸۸ است که با توزیع سیب زمینی رایگان در میان مردم دولت خود به فکر سبد رای بود.

محمود صادقی در واکنش به این تحرک انتخاباتی! رئیسی در توییتر خود نوشت:

آغاز عملیات بزرگ مردمی توزیع صدهاتُن «آرد تبرکی» امام‌رضا(ع) دربین محرومین خوزستان؛ آرد از سیب‌زمینی مغذی‌تر است؟!


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.