سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محسن رضایی به احمدی‌نژاد: فردی که حرف‌هایی در خوزستان زده، زودتر اظهاراتش را تکذی...

محسن رضایی به احمدی‌نژاد: فردی که حرف‌هایی در خوزستان زده، زودتر اظهاراتش را تکذیب کند

چکیده : احمدی نژاد که پس از نهی رهبری از ورود به انتخابات در معیت بقایی فعالیت‌های انتخاباتی را به نام او آغاز کرده، با شیوه صدور بیانیه، گزارش تصویری و ... حملات تندی علیه دولت حسن روحانی را دنبال می‌کند که به‌نظر می‌رسد تحرکات او تنها به دولت حسن روحانی محدود نمی‌شود ...


کلمه- گروه خبر: محسن رضایی هم به حرف‌های محمود احمدی‌نژاد در اهواز واکنش نشان داد و مخاطب سخنان او را رهبری دانست و خواستار تکذیب آن شد.

رضایی با تاخیری چند روزه به جمع مخالفان سخنان احمدی‌نژاد در اهواز پیوست و در این زمینه نوشت: «شنیده‌ام که فردی به خوزستان، مشهد شهدای ایران آمده و یک حرف‌هایی زده است که امیدوارم هرچه زودتر حرف هایش را تکذیب کند. رهبر این انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای هستند و ما همه پیشرفت‌های‌مان را مدیون رهنمودهای ایشان هستیم.»

احمدی نژاد که پس از نهی رهبری از ورود به انتخابات در معیت بقایی فعالیت‌های انتخاباتی را به نام او آغاز کرده، با شیوه صدور بیانیه، گزارش تصویری و … حملات تندی علیه دولت حسن روحانی را دنبال می‌کند که به‌نظر می‌رسد تحرکات او تنها به دولت حسن روحانی محدود نمی‌شود.

لحن تند سوم فروردین احمدی‌نژاد در اهواز به سمتی رفت که واکنش‌هایی به همراه داشت که معترض به سخنان ساختارشکنانه اش علیه رهبری بودند. احمدی‌نژاد در اهواز گفته است: «به فضل الهی از این به بعد خواهم گفت تا معلوم شود که کی در این کشور چه کاره است… ٨٠ میلیون نفر نمی‌فهمند و تو می‌فهمی؟! این چه سلطنتی است که تو وجود بعضیا جمع شده است؟!»

حسام الدین آشنا، مشاور فرهنگی رئیس جمهور در توییتردر یک نظرسنجی نوشت: “سخنرانی دکتر محمود احمدی‌نژاد در اهواز را بیشتر علیه چه کسی می‌دانید؟” و سه گزینه حسن روحانی، آیت الله خامنه‌ای و اصولگرایان را پیشنهاد کرد که ۵۴ درصد پاسخ دهندگان آیت الله خامنه‌ای را مخاطب سخنان احمدی‌نژاد دانستند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.