سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اقتصاد صدقه‌ای از توزیع رایگان سیب زمینی تا آرد!...

اقتصاد صدقه‌ای از توزیع رایگان سیب زمینی تا آرد!

چکیده : بهانه توزیع صدها تن آرد از سوی بنیاد کرامت امام رضا که با پوشش خبری و تصویری سایت‌های محافظه کار همراه بود، متبرک شدن سفره های مردم اعلام شده است ...


کلمه-گروه خبر: آستان قدس رضوی تحت سرپرستی ابراهیم رئیسی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری به فکر متبرک شدن سفره های مردم افتاد و تحت عنوان طرح نسیم کرامت! صدها تن آرد رایگان توزیع کرد!

به گزارش کلمه، بهانه توزیع صدها تن آرد از سوی بنیاد کرامت امام رضا که با پوشش خبری و تصویری سایت‌های محافظه کار همراه بود، متبرک شدن سفره های مردم اعلام شده است.

خبرگزاری میزان وابسته به قوه قضاییه در بخشی از خبر منتشر شده با عنوان توزیع صدها تُن «آرد» میان محرومین خوزستان نوشته این اقدام برای متبرک شدن سفره‌های مردم است.

محمود صادقی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در توییتی کنایه آمیز از آستان قدس رضوی در توزیع صدها تن آرد در میان مردم انتقاد و آن را با توزیع سیب زمینی از سوی محمود احمدی نژاد مقایسه کرد.
صادقی در حساب توئیتر خود نوشت:

آغاز عملیات بزرگ مردمی توزیع صدهاتُن «آرد تبرکی» امام‌رضا(ع) دربین محرومین خوزستان؛ آرد از سیب‌زمینی مغذی‌تر است؟!

اشاره صادقی به دولت محمود احمدی نژاد است که با توزیع سیب زمینی رایگان در میان مردم دولت خود به فکر سبد رای بود.

به نظر می رسد سنت اقتصاد صدقه‌ای که میرحسین موسوی از منتقدان آن است، دنباله دار است. میرحسین در انتقاد از توزیع سیب زمینی رایگان از سوی دولت احمدی‌نژاد گفت: «مادنبال اقتصاد صدقه‌ای برای کشور نیستیم و آمده‌ایم بگوییم که اگر یک ریال به مردم ازجانب دولت داده می‌شود این حق مردم است نه هدیه دولت. ما می‌خواهیم بگوییم که اگر این حق مردم است چرا این حق مردم را نگاه داشته‌اید و شب انتخابات می‌دهید.»


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.