سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آیت‌الله خامنه‌ای مخاطب اصلی اظهارات جنجالی احمدی‌نژاد...

آیت‌الله خامنه‌ای مخاطب اصلی اظهارات جنجالی احمدی‌نژاد

چکیده :همزمان روزنامه جوان ارگان سپاه در مقاله ای از تصمیم احمدی‌نژاد برای دور زدن نهی صریح رهبری گفته و نوشته است: یک ضلع رقابت آینده احمدی‌نژاد است، و بقایی صرفا ماسک شفاف و توری شکلی را به صورت دارد که احمدی‌نژاد در آن دیده می‌شود. ...


کلمه-گروه خبر: حسام‌الدین آشنا مشاور رییس جمهوری با انتشار یک نظرخواهی در توییتر خود از مخاطبان پرسیده است: سخنرانی احمدی‌نژاد در اهواز را بیشتر علیه چه کسی می دانید؟ ۱: رییس‌جمهور۲؛ مقام معظم رهبری ۳؛ اصولگرایان

به گزارش کلمه، اگرچه اظهارات احمدی نژاد در ظاهر دکتر روحانی را مخاطب گرفته است اما محتوای نقدها و صحبتهای احمدی‌نژاد از جمله مقایسه مدل تصمیم‌گیری دوران سلطنت و امروز و نیز تصمیم‌گیری انفرادی برای کشور، برای مخاطبان و نیز صاحب‌نظرانی که با روحیات احمدی‌نژاد آشنایی دارند به صورت کاملا آشکار نشان دهنده خط و نشان کشیدن او برای آیت‌الله خامنه‌ای دارد و به قول معروف به در گفته است که دیوار بشنود. نظرخواهی اخیر مشاور آقای روحانی نیز در همین راستا ارزیابی می‌شود.

احمدی نژاد که توسط رهبری از ورود به انتخابات نهی صریح شده است با حمایت از بقایی گفته اینبار در مقابل رد صلاحیت افراد صالح! سکوت نمی‌کند.

همزمان روزنامه جوان ارگان سپاه در مقاله‌ای از تصمیم احمدی‌نژاد برای دورزدن نهی صریح رهبری گفته و نوشته است: یک ضلع رقابت آینده احمدی‌نژاد است و بقایی صرفا ماسک شفاف و توری شکلی را به صورت دارد که احمدی‌نژاد در آن دیده می‌شود.

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.