سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فاطمه سعیدی خواستار تسهیل شرایط سخت «مادر محصور» شد...

فاطمه سعیدی خواستار تسهیل شرایط سخت «مادر محصور» شد

چکیده : در این ایام مبارک و در آستانه سال نو امیدواریم دستگاه قضایی نیز با اعطای مرخصی به مادران در بند موافقت نموده و همچنین شرایط سخت مادری محصور با تدبیر مقامات و مسئولین ذیصلاح رو به تسهیل بگذارد. ...


فاطمه سعیدی نماینده مردم تهران در مجلس در یادداشتی به مناسب فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها خواستار اعطای مرخصی به مادران زندانی و بهبود وضعیت محصورین خصوصا مادر محصور (دکتر زهرا رهنورد) شد.

به گزارش کلمه متن این یادداشت به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحمن الرحیم

انا اعطیناک الکوثر

میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا در حالی فرا می رسد که زنان امروز در جامعه ایران در حال تلاش برای دستیابی به حقوق قانونی خود هستند و کوشش برای رفع محدودیت ها و موانع سلیقه ای ادامه دارد.

با استعانت از آن بانوی گرامی و تکریم مقام زن امیدواریم روزی فرا برسد برابری فرصت های شغلی و نقش آفرینی زنان در جامعه، فرهنگ، اقتصاد و سیاست همپای مردان باشد.

در این ایام مبارک و در آستانه سال نو امیدواریم دستگاه قضایی نیز با اعطای مرخصی به مادران در بند موافقت نموده و همچنین شرایط سخت مادری محصور با تدبیر مقامات و مسئولین ذیصلاح رو به تسهیل بگذارد.

به امید آنکه پیروی از دردانه عالم امکان دخت گرامی نبی اسلام حضرت فاطمه صدیقه سرلوحه تمامی امورمان باشد میلاد با سعادت حضرتش را به محضر ملت شریف ایران تبریک عرض می نمایم.

فاطمه سعیدی
نماینده مردم شریف تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.