سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سردبیر هاآرتص: وزیر امورخارجه ایران تاریخ یهود را بهتر از نخست وزیر یهودی می داند...

سردبیر هاآرتص: وزیر امورخارجه ایران تاریخ یهود را بهتر از نخست وزیر یهودی می داند

چکیده :‘آسف رونه’ سردبیر روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» با طعنه به تحریف تاریخ از سوی نتانیاهو مبنی بر اینکه ایرانی ها ۲۵۰۰ سال برای نادبودی یهودیان تلاش کردند، اما شکست خوردند و با اشاره به پاسخ قاطع وزیرامورخارجه کشورمان، گفت: وزیر امورخارجه ایران تاریخ یهود را بهتر از نخست وزیر یهودی می داند. به گزارش ایرنا، سردبیر...


‘آسف رونه’ سردبیر روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» با طعنه به تحریف تاریخ از سوی نتانیاهو مبنی بر اینکه ایرانی ها ۲۵۰۰ سال برای نادبودی یهودیان تلاش کردند، اما شکست خوردند و با اشاره به پاسخ قاطع وزیرامورخارجه کشورمان، گفت: وزیر امورخارجه ایران تاریخ یهود را بهتر از نخست وزیر یهودی می داند.
به گزارش ایرنا، سردبیر هاآرتص این سخنان را در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی توئیتر بیان کرده است.
«محمد جواد ظریف» وزیر امورخارجه ایران یکشنبه شب در پاسخ به ادعاهای واهی نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: بنیامین نتانیاهو به منظور فروش دروغ های نژاد پرستانه علیه آحاد یک ملت که سه بار در تاریخ یهودیان را نجات داده، متوسل به تاریخ قلابی و تحریف تورات شده است.
ظریف در این پیام اعلام کرد: یک بار دیگر، نتانیاهو نه تنها واقعیات معاصر را تحریف می کند، بلکه همزمان گذشته و حتی کتاب مقدس را نیز تحریف می کند. واقعا تاسف آور است که تعصب و نژاد پرستی به جایی می رسد که علیه آحاد یک ملت که سه بار در تاریخش یهودیان را نجات داده است، چنین اتهامی وارد می شود.
نتانیاهو در سفر اخیرش (پنجشنبه گذشته) به روسیه با تحریف تاریخ مدعی شد که ایرانی ها ۲۵۰۰ سال برای نادبودی یهودیان تلاش کردند اما شکست خوردند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.