سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » روایت فائزه هاشمی از طرح ممنوعیت حضور خاتمی در مراسم تشییع پدرش...

روایت فائزه هاشمی از طرح ممنوعیت حضور خاتمی در مراسم تشییع پدرش

چکیده :فرزند آیت الله هاشمی می گوید پدرش همه را حلال می‌کرد و بارها نیز گفته بود که هیچ رنجشی از کسی ندارد، ایشان بزرگی داشت. خیلی‌ها همان موقع به او می‌گفتند یا پیغام می‌دادند ما فریب خوردیم؛ ما را حلال کنید ...


فائزه هاشمی درباره طرح ممنوعیت حضور سید محمد خاتمی در مراسم تشییع پدرش گفته است: اتوبوسی که در روز مراسم تشییع در آن بودم پنجره نداشت، فقط بالای آن یک شیشه افقی کوچکی بود که اقوام در اتوبوس، آن را باز کردند. مردم می‌خواستند صحبت کنند و اشاره می‌کردند که به آنجا برو و من هم رفتم. یکی از جمعیت پرسید چرا آقای خاتمی نیامد؟ فقط با حرکات لب و بدون صدا پاسخ دادم که نگذاشتند بیاید. در کمال تعجب شب بی‌بی‌سی از قول من این مطلب را اعلام کرد؛ شهروند خبرنگار یعنی همین.

او در مصاحبه ای که سالنامه روزنامه ایران منتشر کرده با اشاره به حضور گسترده مردم در مراسم های مختلف پدرش می گوید:

حالا اگر در میان این وقایع و این عظمت و بزرگی ایشان، کسی کوچکی کرد و کوچک بودن خود را نشان داد، از بزرگی بابا نه تنها چیزی کم نشد بلکه این کوچکی، عظمت او را بیشتر نشان داد. من معتقدم رفتن آقای‌ هاشمی هم مثل هر کار او بخصوص مانند رد صلاحیتش، درس و مایه خیر می‌شود.

فرزند آیت‌الله هاشمی می گوید پدرش همه را حلال می‌کرد و بارها نیز گفته بود که هیچ رنجشی از کسی ندارد، ایشان بزرگی داشت. خیلی‌ها همان موقع به او می‌گفتند یا پیغام می‌دادند ما فریب خوردیم؛ ما را حلال کنید.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.