سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » خبرگزاری فارس برای تخریب دولت به مرجعیت شیعه هم دروغ بست/ تکذیبیه دفتر آیت الله الع...

خبرگزاری فارس برای تخریب دولت به مرجعیت شیعه هم دروغ بست/ تکذیبیه دفتر آیت الله العظمی وحید

چکیده : رسانه های وابسته به نهادهای نظامی و درباری با نسبت دادن سخنانی خلاف واقع به استاندار اقدام به تحریک برخی طلاب این منطقه کردند. عده ای از طلاب خراسان جنوبی ضمن تحصن اعلام کرده اند تا برکناری استاندار به اعتراض خود ادامه خواهند داد. در همین حال خبرگزاری فارس اقدام به پوشش لحظه ای این تحصن نمود و حتی در این بین از دروغ بستن به مرجعیت هم ابایی نداشت. این خبرگزاری با ادبیاتی مشابه مجاهدین خلق این تحصن را خروش انقلابی!‌ خوانده بود. ...


خبرگزاری فارس وابسته به سپاه در راستای حمایت از تحصن عده ای از طلاب در خراسان جنوبی علیه استاندار این استان اقدام به انتشار خبر کذبی از آیت الله وحید مبنی بر تداوم تحصن تا رسیدن به نتیجه کرده بود که دفتر این مرجع تقلید شیعه آن را تکذیب کرد.
در متن نامه دفتر آیت الله العظمی وحید خراسانی آمده است: پیرو سؤالات مکرر از این دفتر درباره اتفاقات هفته گذشته در شهر بیرجند و مطالب منتشر شده در برخی سایت های خبری و خبرگزاری ها، به اطلاع می رساند: حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی مد ظله العالی در این باره هیچگونه اظهار نظری نفرموده اند و مطالب منتسبه از سوی این منابع مورد تأیید دفتر معظم له نمی باشد.

به گزارش کلمه، رسانه های وابسته به نهادهای نظامی و درباری با نسبت دادن سخنانی خلاف واقع به استاندار اقدام به تحریک برخی طلاب این منطقه کردند. عده ای از طلاب خراسان جنوبی ضمن تحصن اعلام کرده اند تا برکناری استاندار به اعتراض خود ادامه خواهند داد. در همین حال خبرگزاری فارس اقدام به پوشش لحظه ای این تحصن نمود و حتی در این بین از دروغ بستن به مرجعیت هم ابایی نداشت. این خبرگزاری با ادبیاتی مشابه مجاهدین خلق این تحصن را خروش انقلابی!‌ خوانده بود. این در حالی است که اصل اظهارات منتسب به استاندار مخدوش و غیر واقعی به مردم و طلاب منتقل شده است و در عین حال استاندار از سو تفاهم احتمالی در این زمینه عذر خواهی کرده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.