سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جزییات بازداشت فرزانه جلالی فعال مدنی...

جزییات بازداشت فرزانه جلالی فعال مدنی

چکیده : فرزانه جلالی یکی از دانشجویان محروم از تحصیل رشته مردم‌شناسی دانشگاه تهران است که سال ۱۳۸۹ و باوجود کسب رتبه ششم در آزمون ورودی کارشناسی ارشد دانشگاه‌های ایران، به دلیل فعالیت‌های سیاسی دانشجویی از تحصیل بازماند. او در دوران دانشجویی برای یک سال مدیرمسئول روزنامه صبح دانشگاه تهران بود ...


فرزانه جلالی فعال مدنی و فعال حوزه حقوق زنان پنج‌شنبه صبح پنجم اسفندماه در اداره پست شهر کرمانشاه بازداشت‌شده است.

بر اساس گزارش کلمه، صبح روز پنج‌شنبه از اداره پست کرمانشاه با فرزانه جلالی جهت پیگیری مدارک گمشده تماس گرفته‌شده و از وی درخواست می‌شود به اداره مذکور مراجعه کند. وی پس از مراجعه به اداره پست کرمانشاه توسط مأموران اداره اطلاعات کرمانشاه بازداشت می‌شود.

پس از بازداشت فرزانه جلالی، مأموران اداره اطلاعات وی را تا خانه‌اش همراهی کرده و کلیه لوازم ازجمله لپ‌تاپ، یادداشت‌های شخصی و … را ضبط می‌کنند. عصر همان روز این فعال حقوق زنان با خانواده خود تماس گرفته و به آنها اطلاع می‌دهد که در اداره اطلاعات کرمانشاه در بازداشت به سر می‌برد.

فرزانه جلالی یکی از دانشجویان محروم از تحصیل رشته مردم‌شناسی دانشگاه تهران است که سال ۱۳۸۹ و باوجود کسب رتبه ششم در آزمون ورودی کارشناسی ارشد دانشگاه‌های ایران، به دلیل فعالیت‌های سیاسی دانشجویی از تحصیل بازماند. او در دوران دانشجویی برای یک سال مدیرمسئول روزنامه صبح دانشگاه تهران بود.

این فعال مدنی فعالیت‌های زیادی برای اطلاع‌رسانی در مورد حادثه آتش‌سوزی دبستان دخترانه «شین‌آباد» از روستاهای پیرانشهر که ۳۷ دانش‌آموز دختر در سال ۹۱ در آن دچار سوختگی شدند انجام داد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.