سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » خشکسالی پولی در انبار سازمان های امدادی...

خشکسالی پولی در انبار سازمان های امدادی

چکیده :رییس جمعیت هلال احمر درباره کسری‌ها در انبارهای امدادی و همچنین تامین هزینه‌های پرسنلی گفت: فاصله کنونی ما با آنچه که باید باشیم حدود یکهزار و ۴۰۰ میلیارد تومان فقط برای نیاز انبارهاست. متاسفانه هزینه‌های عملیاتی ما دچار خشکسالی شده است....


دکتر سیدامیرمحسن ضیایی رییس جمعیت هلال احمر درباره وضعیت انبارهای امدادی گفت: البته سیستم و فرماندهی داخلی هلال احمر بسیار به‌گوش است؛ به طوری که وقتی از اینجا چیزی گفته می‌شود، تا ته خط همان مسیر ادامه می‌یابد. علت هم آن است که افرادی درگیر کار می‌شوند که انگیزه‌های بالایی دارند و واقعا منتظرند که ما فقط ماموریت به آنها بدهیم؛ توقعی هم جز این ندارند که حداقل‌ها را برای اجرای ماموریت‌شان در اختیارشان بگذاریم؛ توقع دارند موجودی انبارها کافی باشد، هلیکوپترها کار کند و حداقل لباس و کفش مناسب ماموریت‌شان را داشته باشیم که به آنها بدهیم.

به گزارش اسنا، او افزود: این درحالیست که متاسفانه شاهدیم در همین کولاک فیروزکوه، امدادگران‌مان در دمای منهای ۱۵ درجه با کفش کتانی، اجناس را میان متاثران از برف و کولاک توزیع و خدمات امدادی را ارایه می‌کردند. این افراد رمز موفقیت جمعیت هلال احمر هستند و کمبودهای ما را فداکاری‌های آنها جبران می‌کند؛ مانند زمان جنگ که کمبودها زیاد بود و توسط نیروهای بسیج و داوطلب فاصله بین آنچه که هستیم و آنچه که باید باشد، پر می‌شد. در هلال احمر نیز این فاصله را فداکاری امدادگران و نجاتگران و جوانان، پر می‌کند.

رییس جمعیت هلال احمر درباره کسری‌ها در انبارهای امدادی و همچنین تامین هزینه‌های پرسنلی گفت: فاصله کنونی ما با آنچه که باید باشیم حدود یکهزار و ۴۰۰ میلیارد تومان فقط برای نیاز انبارهاست. متاسفانه هزینه‌های عملیاتی ما دچار خشکسالی شده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.