سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ​سوءبرداشت رسانه‌ای از سخنان علی مطهری درباره دیدار با محصوران/ هنوز هیچ دیداری ب...

​سوءبرداشت رسانه‌ای از سخنان علی مطهری درباره دیدار با محصوران/ هنوز هیچ دیداری با محصوران انجام‌نشده است

چکیده : علی مطهری درباره وضعیت حصر همچنین گفته است: هفت سال گذشته است و حصر بدتر از حبس است، در یک خانه دو سه اتاقه که پر شنود است بدون روزنامه و تلویزیون، که البته اخیراً گذاشتند چند روزنامه وارد شود ...


درحالی‌که برخی رسانه‌ها از دیدار علی مطهری با محصوران و همچنین پاسخ محصوران به وی خبری را منتشر کرده‌اند، اما پیگیری خبرنگار کلمه نشان می‌دهد که اظهارات آقای علی مطهری نماینده آزاده و حق‌طلب تهران درباره مواضع سیاسی محصوران مربوط به نظرات همیشگی آنان پیرامون ضرورت وحدت و اصل نظام است.

به گزارش کلمه، به نظر می‌رسد رسانه‌ها از خبر تلاش و پیگیری آقای مطهری برای دیدار با محصوران و نیز بلافاصله اظهارات وی درباره دیدگاه‌های آنان این‌گونه برداشت کرده‌اند که وی دیداری با محصوران داشته است.

آقای علی مطهری گفته است ما کارهایی در این زمینه انجام داده‌ایم و در تلاشیم تا ملاقاتی با محصوران داشته باشیم تا ببینم اگر آزاد شوند برنامه‌شان چیست.

علی مطهری درباره وضعیت حصر همچنین گفته است: هفت سال گذشته است و حصر بدتر از حبس است، در یک خانه دو سه اتاقه که پر شنود است بدون روزنامه و تلویزیون، که البته اخیراً گذاشتند چند روزنامه وارد شود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.