سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دومین تجمع اعتراضی کارکنان موسسه ثامن‌الجج کرمان طی هفته جاری...

دومین تجمع اعتراضی کارکنان موسسه ثامن‌الجج کرمان طی هفته جاری

چکیده : این تعداد نیروی کار روز شنبه (۲ بهمن ماه) نیز در اعتراض به به مشخص نبودن وضعیت شغلی خود مقابل ساختمان استانداری کرمان تجمع کرده بودند...


امروز صبح پنجشنبه (۷ بهمن ماه ) کارکنان موسسه ثامن‌الحجج کرمان برای دومین بار در طی هفته جاری مقابل ساختمان استانداری تجمع کردند.

به گزارش ایلنا، این تعداد نیروی کار روز شنبه (۲ بهمن ماه) نیز در اعتراض به به مشخص نبودن وضعیت شغلی خود مقابل ساختمان استانداری کرمان تجمع کرده بودند.

این معترضان از ساعت نه صبح مقابل استانداری کرمان تجمع کرده‌اند و از آنجا که مسئولان کرمان در تجمع روز نخست وعده پیگیری مطالبات صنفی آنان را داده بودند به دلیل پیگیری نشدن مطالباتشان امروز نیز دست به اعتراض زده‌اند.

آنان با بیان اینکه مسئولان این استان به ظاهر با کارکنان و کارگرانی همانند ما که وضعیت شغلی مشخصی ندارند؛ همراه هستند اما در واقع ما بدون حامی هستیم؛ تصریح کردند: در تجمع یک روزه خود متوجه شدیم مسئولان استانداری نمی‌خواهند به صورت مستقیم درگیر مشکلاتمان بشوند.

کارکنان موسسسه ثامن‌الحجج در کرمان با ابراز نگرانی از وضعیت بوجود آمده برای مجموعه کارکنان این موسسه تصریح کردند: از کلیه مسئولان کشوری واستانی می‌خواهیم با درک همه مشکلاتی که در نتیجه انحلال موسسه ثامن‌الحجج برای مجموعه کارکنان موسسه بوجود آمده درخصوص پیگیری وضعیت اشتغال آنان کمک کنند.

لازم به یاد آوری است از مجموع ۲۷۰۰ نفر از کارکنان موسسه ثامن‌الحجج که در ۴۸۰ شعبه در سراسرکشور فعالیت دارند تعداد حدود ۴۰۰ نفر در ۳۳ شعبه استان کرمان شاغل هستند که تقریبا از دی ماه سال گذشته (۹۴) به دلایل متوقف شدن فعالیت این موسسه مالی از سوی شورای ‌عالی پول اعتبار، بانک مرکزی وقوه قضائیه تاکنون بلاتکلیف مانده‌اند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.