سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

عارف: نفع جامعه در رفع حصر است

چکیده :محمدرضا عارف نماینده مردم تهران در مجلس در نخستین نشست خبری خود به عنوان رییس فراکسیون امید گفت: رفع حصر هم جز مطالبات جامعه و هم بخشی از شعارها است. بر این باوریم که به نفع جامعه است که این مشکلات حل شود و امیدواریم با توجه به مصالح ملی و حفظ آرامش، مشکل رفع حصر مرتفع شود....


کلمه – گروه خبر: محمدرضا عارف نماینده مردم تهران در مجلس در نخستین نشست خبری خود به عنوان رییس فراکسیون امید گفت: رفع حصر هم جز مطالبات جامعه و هم بخشی از شعارها است. بر این باوریم که به نفع جامعه است که این مشکلات حل شود و امیدواریم با توجه به مصالح ملی و حفظ آرامش، مشکل رفع حصر مرتفع شود.

وی مهمترین راهبرد را در زمان تاسیس شورای عالی حفظ راهبرد انتخابات سال ۹۲ دانسته و تاکید کرده که در دوره جدید این شورا نیز درکنار بالا بردن مشارکت مردم، حفظ دستاورد جریان اصلاحات مهمترین راهبرد ما در شورایعالی اصلاح طلبان است.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه قطعا از آقای روحانی عبور نخواهند کرد، خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم همان رویکرد را نسبت به حمایت از رییس جمهور فعلی حفظ کنیم و قطعا از ایشان حمایت می‌کنیم

عارف همچنین گفت: اصلاح‌طلبان پشت ما را خالی نکردند. در مورد مسائل مربوط به هیات رییسه مجلس مسائلی مطرح هست که شاید بهتر باشد به آن اشاره نکنیم. متاسفانه بخشی از دوستان که میثاق‌نامه ما را امضا کرده بودند، تصمیم گرفتند به گونه‌ای دیگر عمل کنند.

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.