سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سخنان اژه‌ای مصداق تشویش اذهان عمومی...

سخنان اژه‌ای مصداق تشویش اذهان عمومی

چکیده :محافظه کاران و رسانه های وابسته به آنها در روز های اخیر خط تخریب جدیدی علیه دولت به راه انداخته اند. نزدیکی به انتخابات ریاست جمهوری تندروها را به تکاپو انداخته تا شاید بتوانند بار دیگر منابع ملی و دولتی را در دست بگیرند و باز با در پیش گرفتن سیاست های تخریب گر در حوزه داخلی و بین المللی، حماسه ای شبیه به پروندهای بزرگ اقتصادی زمان احمدی نژاد که اکنون در جریان است، رقم بزنند....


کلمه- زهرا امیری: محافظه کاران و رسانه های وابسته به آنها در روز های اخیر خط تخریب جدیدی علیه دولت به راه انداخته اند. نزدیکی به انتخابات ریاست جمهوری تندروها را به تکاپو انداخته تا شاید بتوانند بار دیگر منابع ملی و دولتی را در دست بگیرند و باز با در پیش گرفتن سیاست های تخریب گر در حوزه داخلی و بین المللی، حماسه ای شبیه به پروندهای بزرگ اقتصادی زمان احمدی نژاد که اکنون در جریان است، رقم بزنند.

روز گذشته سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری خود سخنان مهمی گفت و البته مانند همیشه با خبرنگاران به زبان ارعاب و تهدید سخن گفت. البته اژه ای سابقه طولانی از اعمال خشونت کلامی و فیزیکی در مقابل مخالفان خود دارد اما اعمال این ادبیات در مقابل خبرنگاران تعجب برانگیز است. یکی از مسائلی که در نشست خبری روز ۴ بهمن مطرح شد موضوع حکم جلب پسر رئیس سازمان محیط زیست بود که اژه ای در پاسخ به آن گفت: این فرد حکمی در رابطه با چک دارد که قطعی شده است و برای جلب او اقدام گردیده که البته مبلغ آن را نمی‌دانم.

لحن پاسخ و جملات جناب اژه ای در این نشست به گونه ای بود که بسیاری از خبرنگاران و رسانه ها گمان کردند که پرونده پسر رئیس سازمان محیط زیست، پرونده ای عمومی و مرتبط با منابع دولتی است.

اما معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست در توییتی از شخصی بودن این پرونده خبر داد و نوشت: « پسرم طه با شریکی که زیاده‌خواهی و تهدید کرده بود، وارد دعوی حقوقی شده، احکام جلب طه لغو و در فرآیند قضایی مواردی تبرئه شده، پرونده شخصی است دزدی هم نیست.»

سوالی که باید از سخنگوی قوه قضائیه و رئیس این قوه پرسید این است که آیا سخنان نادرست جناب آقای سخنگو مصداق تشویش اذهان عمومی نیست؟


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.