سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام آیت‌الله صانعی به مناسبت درگذشت آیت‌الله هاشمی: ثلمه‌ای جبران‌ناپذیر در مس...

پیام آیت‌الله صانعی به مناسبت درگذشت آیت‌الله هاشمی: ثلمه‌ای جبران‌ناپذیر در مسیر حق‌طلبی و عدالت‌خواهی

چکیده :آیت الله العظمی صانعی از مراجع تقلید به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیتی صادر کرد که در بخشی از آن آمده است: بی‌شک فقدان این مبارز خستگی‌ناپذیر و ذخیره انقلاب ثلمه‌ای جبران‌ناپذیر در مسیر حق‌طلبی، عدالت‌خواهی، حرکت به سوی مردم‌سالاری حقیقی و تحقق آرمان‌های انقلاب می‌باشد. ...


آیت الله العظمی صانعی از مراجع تقلید به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیتی صادر کرد که در بخشی از آن آمده است: بی‌شک فقدان این مبارز خستگی‌ناپذیر و ذخیره انقلاب ثلمه‌ای جبران‌ناپذیر در مسیر حق‌طلبی، عدالت‌خواهی، حرکت به سوی مردم‌سالاری حقیقی و تحقق آرمان‌های انقلاب می‌باشد.

متن این پیام در پی می‌آید:

بسمه تعالی

«وَالسَّابِقُونَ السَّابِقُونَ * أُولـئِکَ الْمُقَرَّبُونَ»

رحلت عالم ربانی، یار و همراه دیرین امام امت (سلام الله علیه) و رفیق صادق و قدیمی ام، آیت الله هاشمی رفسنجانی را به محضر ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف)، ملت بزرگوار ایران، علماء و حوزه های علمیه و همه وابستگان سببی و نسبی مخصوصاً همسر مکرمه و فرزندان گرامیشان تسلیت می گویم.

بی‌شک فقدان این مبارز خستگی‌ناپذیر و ذخیره انقلاب ثلمه‌ای جبران‌ناپذیر در مسیر حق‌طلبی، عدالت‌خواهی، حرکت به سوی مردم‌سالاری حقیقی و تحقق آرمان‌های انقلاب می‌باشد. از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و حشر با اولیائش و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواستارم.

قم المقدسه- یوسف صانعی
۱۹/۱۰/۱۳۹۵- ۹ ربیع الثانی۱۴۳۸


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.