سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ۲۰۰ روز حصر «شیخ عیسی» ظلم بزرگی‌ست اما ۲۱۵۰ روز حصر «رهبران جنبش سبز» لطف حکومت د...

۲۰۰ روز حصر «شیخ عیسی» ظلم بزرگی‌ست اما ۲۱۵۰ روز حصر «رهبران جنبش سبز» لطف حکومت در حق آنها؟

چکیده : اینکه «دویست روز» از حصر «شیخ عیسی قاسمِ بحرینی» بگذرد خیلی ظلم بزرگی‌ست اما «دوهزار و صدوپنجاه‌روز» اگر از حصر «شیخ مهدی کروبیِ ایرانی» بگذرد لطف حکومت در حق او و موسوی و رهنورد است. اگر جامعه‌ی جهانی در برابر این حصر و هجوم حرف نزند کار بد و غیرعادلانه‌ای کرده اما همان جامعه‌ی جهانی اگر در برابر حصر و هجوم در ایران حرف بزند دخالت دشمنان در امور داخلی است...


محمدجواد اکبرین

خبرگزاری‌های سپاه خبر داده‌اند که از حصر خانگیِ شیخ عیسی قاسم (رهبر مخالفان حکومتِ بحرین) دویست‌ روز می‌گذرد و نیروهای حکومتِ آل‌خلیفه به تحصن‌کنندگان در برابر خانه‌ی او هجوم برده‌اند؛ آنها بیانیه‌ی مخالفان را تیتر کرده‌اند که می‌گوید «چرا جامعه‌ی جهانی در برابر این حصر و هجوم سکوت کرده است؟».

از پوشش رسانه‌ای این خبرها در رسانه‌های سپاه و رادیو و تلویزیون ایران چند نتیجه می‌توان گرفت:

یک: اینکه «دویست روز» از حصر «شیخ عیسی قاسمِ بحرینی» بگذرد خیلی ظلم بزرگی‌ست اما «دوهزار و صدوپنجاه‌روز» اگر از حصر «شیخ مهدی کروبیِ ایرانی» بگذرد لطف حکومت در حق او و موسوی و رهنورد است.

دو: هجوم بردن به خانه‌ی عیسی قاسم وحشیانه است اما حمله به خانه‌ی مهدی کروبی (در دوازدهم شهریورماه هشتادونُه) خشم جوانان انقلابی در دفاع از ولایت است.

سه: اگر جامعه‌ی جهانی در برابر این حصر و هجوم حرف نزند کار بد و غیرعادلانه‌ای کرده اما همان جامعه‌ی جهانی اگر در برابر حصر و هجوم در ایران حرف بزند دخالت دشمنان در امور داخلی است.

خلاصه هر کاری که «آل‌خلیفه» در بحرین بکند ظالمانه است و مخالفانش مظلوم و مقاوم‌اند اما عین همان کارها را اگر «آلِ‌خامنه» در ایران بکند عادلانه است و مخالفانش فتنه‌گر و عامل خارجی.

منبع: کانال تلگرام نویسنده


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.