سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

وضعیت قرمز هوا در ۵ منطقه تهران

چکیده : بدترین هوای تهران را صبح امروز شمال منطقه دو دارد با عدد ۱۷۶. رتبه دوم متعلق به مرز منطقه ۲ و ۶ در گیشا و ایستگاه دانشگاه تربیت مدرس است با عدد ۱۶۰. پس از آن جنوب منطقه ۲ و دانشگاه شریف هوای ناسالمی دارد با عدد ۱۵۸. شادآباد در غرب تهران و شهرری در جنوب پایتخت هم با عدد مشابه ۱۵۵، رتبه بعدی آلوده ترین هوا را دارند...


بازگشت آلودگی هوا در صبح جمعه و پایداری جو در دو روز گذشته، هوای تهران را آلوده تر از روز قبل کرده است. هرچند شاخص همچنان در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کمیته اضطرار هوای تهران از صبح امروز محدوده طرح ترافیک را به محدوده زوج و فرد گسترش داده است، موضوعی که ترافیک در معابر این محدوده مخصوصا بزرگراه رسالت و صیاد شیرازی را کم کرده. اما هوا امروز از روز گذشته آلوده تر است؛ ۱۳۹.

دیروز شاخص عدد ۱۲۳ را نشان می‌داد. با اینکه محدوده تاثیر هوا هنوز ناسالم برای گروه‌های حساس است،‌اما ۵ منطقه تهران وضعیت قرمز دارند؛

بدترین هوای تهران را صبح امروز شمال منطقه دو دارد با عدد ۱۷۶. رتبه دوم متعلق به مرز منطقه ۲ و ۶ در گیشا و ایستگاه دانشگاه تربیت مدرس است با عدد ۱۶۰. پس از آن جنوب منطقه ۲ و دانشگاه شریف هوای ناسالمی دارد با عدد ۱۵۸.

شادآباد در غرب تهران و شهرری در جنوب پایتخت هم با عدد مشابه ۱۵۵، رتبه بعدی آلوده ترین هوا را دارند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.