سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت شورای هماهنگی راه سبز امید به ابوالفضل فاتح...

پیام تسلیت شورای هماهنگی راه سبز امید به ابوالفضل فاتح

چکیده :شورای هماهنگی راه سبز امید در پیامی به ابوالفضل فاتح، درگذشت پدر وی را تسلیت گفته و برای او و خانواده از درگاه ایزد منان طلب صبر و اجر جزیل مسئلت داشته است. در این پیام آمده است: غم از دست دادن پدر سخت‌تر است وقتی تا آخرین لحظه هم فرصت دیدار پدر را نیافتید و این روزها باید در غربت این غم را تحمل کنید....


شورای هماهنگی راه سبز امید در پیامی به ابوالفضل فاتح، درگذشت پدر وی را تسلیت گفته و برای او و خانواده از درگاه ایزد منان طلب صبر و اجر جزیل مسئلت داشته است.

به گزارش کلمه در این پیام آمده است:

به‌نام خدا

وَلَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْءٍ مِّنَ الْخَوفْ وَ الْجُوعِ وَ نَقْصٍ مِّنَ الأَمَوَالِ وَ الأنفُسِ وَ الثَّمَرَاتِ وَ بَشِّرِ الصَّابِرِینَ الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ

برادر عزیز جناب آقای دکتر ابوالفضل فاتح

با سلام و احترام

درگذشت پدر بزرگوارتان را خدمت جنابعالی و خانواده محترم صمیمانه تسلیت عرض می‌کنم. این پدر پرهیزکار در حالی چشم از دنیا فرو بست که نگران حال شما و غمگین از ستم رفته بر فرزند شریف و فرهیخته خود بود.

غم از دست دادن پدر سخت‌تر است وقتی تا آخرین لحظه هم فرصت دیدار پدر را نیافتید و این روزها باید در غربت این غم را تحمل کنید.

ما را در غم خود شریک بدانید. از خداوند رحمان برای آن مرحوم رحمت و رضوان الهی و برای شما و تمام بازماندگان صبر و اجر جزیل مسئلت داریم.

شورای هماهنگی راه سبز امید

دهم دی ماه ۱۳۹۵

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.