سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » گسترش محدوده طرح ترافیک به زوج و فرد در تهران تا سه‌شنبه...

گسترش محدوده طرح ترافیک به زوج و فرد در تهران تا سه‌شنبه

چکیده :مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان تهران گفت:‌به منظور جلوگیری از افزایش غلظت آلاینده‌ها، اجرای طرح ترافیک به محدوده زوج و فرد تا روز سه‌شنبه ۱۴ دی ماه و تا ساعت ۱۹ در تهران افزایش می‌یابد....


مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان تهران گفت:‌به منظور جلوگیری از افزایش غلظت آلاینده‌ها، اجرای طرح ترافیک به محدوده زوج و فرد تا روز سه‌شنبه ۱۴ دی ماه و تا ساعت ۱۹ در تهران افزایش می‌یابد.

به گزارش سایت اطلاع‌رسانی محیط‌زیست استان تهران، ناصر مهردادی امروز با اشاره به تشکیل جلسه کمیته هماهنگی شرایط ویژه آلودگی هوا در محل استانداری تهران اظهار داشت: با توجه به اطلاعات بدست آمده و نظر اعضاء کمیته شرایط ویژه آلودگی هوا، به منظور جلوگیری از افزایش غلظت آلاینده‌ها با توجه به پیش‌بینی شرایط پایداری هوا برای روز شنبه، این جلسه عصر امروز در محل معاونت عمرانی استانداری تهران تشکیل شد.

وی با بیان به اینکه شاخص کیفیت هوای تهران امروز روی عدد ۹۴ قرار داشته است، بیان کرد: در این جلسه مقرر گردید کلیه فعالیت واحدهای شن و ماسه از روز شنبه ممنوع خواهد بود.

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان تهران ادامه داد: همچنین فروش مجوز روزانه ورود به محدوده طرح ترافیک پایتخت از روز شنبه تا سه‌شنبه هفته پیش‌رو متوقف می‌گردد.

مهردادی خاطرنشان کرد: از دیگر مصوبات این جلسه افزایش محدوده طرح ترافیک به محدوده زوج و فرد تا روز سه‌شنبه ۱۴ دی ماه و تا ساعت ۱۹ در تهران است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.