سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » معوقات مزدی کارگران شهرداری سی‌سخت از هفت ماه گذشت...

معوقات مزدی کارگران شهرداری سی‌سخت از هفت ماه گذشت

چکیده : به گفته کارگران شهرداری سی سخت، آخرین حقوقی که آنها دریافت کرده‌اند مربوط به دستمزد فروردین ماه است که کارفرما آن را یک ماه پیش به حساب کارگران پرداخت کرده است...


پرداخت معوقات حقوقی کارگران شهرداری سی‌سخت دراستان کهکیلویه وبویر احمد از مرز هفت ماه گذشت.

منابع خبری ایلنا در شهرداری سی‌سخت گزارش داده‌اند حدود ۱۰۳ کارگر رسمی، قراردادی وپیمانی شهرداری سی‌سخت و سازمان‌های وابسطه به آن به دلیل آنچه از سوی شهرداری «کمبود منابع مالی» عنوان می‌‌شود؛ دست کم هفت ماه مزد معوقه طلبکارند.

به گفته کارگران شهرداری سی سخت، آخرین حقوقی که آنها دریافت کرده‌اند مربوط به دستمزد فروردین ماه است که کارفرما آن را یک ماه پیش به حساب کارگران پرداخت کرده است.

کارگران مورد نظر که به صورت رسمی،قراردادی وپیمانی مشغول کارند با بیان اینکه مهم‌ترین عامل این وقفه هفت ماهه کمبود نقدینگی و نبود منابع مالی است، در ادامه درباره معوقات بیمه‌ای خود گفتند: علاوه بر دستمزد چندین ماه است که بیمه کارگران به تامین اجتماعی پرداخت نشده و بدین ترتیب دفترچه های درمانی آنها هرچند وقت یک‌بار برای تمدید اعتبار با مشکل روبرو می شود.

طبق اظهارات آنان به دلیل ماهیت قراردادی وپیمانی بودن کارشان با شهرداری اکثر همکارانشان در این واحد شهرداری همیشه نگران از دست دادن شغل خود هستند.

به نقل از این کارگران که در دارای سوابق ۶ تا ۱۳ساله در شهرداری سی سخت هستند، گفته می‌شود که بارها شهرداری سی سخت با کارگرانی که پی گیر مطالباتشان می شوند اما در عمل نتیجه ای جز وعده های فراموش شده و در نهایت متزلزل شدن موقعیت شغلی خود بدست نمی آوردند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.