سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » معاون وزیر ارشاد: صدا و سیما در صدد القای چیست؟...

معاون وزیر ارشاد: صدا و سیما در صدد القای چیست؟

چکیده :در حالی که بخشهای مختلف خبری صداوسیما در دلواپسی تازه ای، از حضور همسر مجری بی بی سی فارسی در ایران با اب و تاب خبر پخش می کنند و می خواهند این موضوع را به عدم نظارت وزارت ارشاد ربط بدهند؛ پاسخ دقیق معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد آنها را عصبانی کرد. ...


عصر ایران نوشت: در حاشیه نشست خبری امروز نمایشگاه مطبوعات، حسین انتظامی در پاسخ به سوال خبرنگار صداوسیما برای حضور همسر مجری بی بی سی، گفت: اجازه بدهید درباره این موضوع بررسی کنیم و بعد اطلاع رسانی کنیم.

این پاسخ اما معاونت سیاسی را راضی نکرد و آنها در بخشهای مختلف خبر سیما، از حضور فرد یادشده خبر دادند و پاسخ حرفه ای معاون وزیر را نیز پخش کردند تا از یک کشف بزرگ خبر بدهند. اما اصل ماجرا چیست؟

حسین انتظامی در پاسخ به عصر ایران که چطور این خبرنگار وارد ایران شده و وزارت ارشاد نظارتی بر او و فعالیت هایش ندارد، گفت: فردی با این نام با روادید مطبوعاتی وارد کشور نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که پس چرا در بخشهای مختلف خبری صدا وسیما این قصور را متوجه وزارت ارشاد می کند؟ نیز گفت: از خودشان بپرسید چون جای سؤال است که قبل از کسب اطلاع در باره افراد و نوع ویزای آنها در صدد القای چه چیزی هستند.

بنا به نظر کارشناسان رسانه، صداوسیما در سالهای اخیر، کم از این گاف‌های خبری نداده و تا امروز نیز برای هیچ یک از این گافها، از مردم عذرخواهی نکرده است؛ اگرچه مشخص است سرنخ این خبرها و خبرسازی‌ها، خارج از صداوسیما و بیشتر از شنیده ها و بولتن های غیر رسمی بدست می‌آید و این برای رسانه ملی که باید برادر بزرگتر سایر رسانه‌ها و آموزگار حرفه‌ای باشد، غیر‌قابل قبول و غیر قابل توجیه است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.