سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محمدمهدی تندگویان: یک نفر نباید ده سال رئیس شورای شهر باشد/ شورا شخصی اداره می‌شود...

محمدمهدی تندگویان: یک نفر نباید ده سال رئیس شورای شهر باشد/ شورا شخصی اداره می‌شود

چکیده :عضو شورای اسلامی شهر تهران گفته است: حضور مداوم و چندین ساله یک فرد بر مسند ریاست شورای شهر مثمرثمر نیست....


عضو شورای اسلامی شهر تهران گفته است: حضور مداوم و چندین ساله یک فرد بر مسند ریاست شورای شهر مثمرثمر نیست.

محمد مهدی تندگویان عضو شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه جلسه امروز شورای شهر در گفتگو با انتخاب اظهار کرد: امروز از طرف اصولگرایان مهدی چمران و از طرف اصلاح‌طلبان احمد مسجد جامعی کاندیدا می‌شوند.

وی افزود: ما مذاکراتی را با اصولگرایان در مورد تغییر مدیریت انجام دادیم ولی اصولگرایان موضع خود را دارند و می‌گویند باید بین بدتر و بدتر یکی را انتخاب کرد و قاعدتا گزینه‌ی آنها آقای چمران است.

تندگویان اضافه کرد: اگر اصولگرایان بخواهند برگه سفید بیاندازند بدین معناست که مدیریت آقای چمران را قبول ندارند.

وی با اشاره به مدیریت چندین ساله چمران در شورای شهر خاطرنشان کرد: آقای چمران مدیری وقت‌شناس هستند اما باتوجه به شرایط کلان شهر تهران، جایز نیست یک‌نفر ۱۰ سال مدیر باشد و در حال حاضر به نظر من شورای شهر صورت شخصی مدیریت می شود.

گفتنی است مهدی چمران از چهره‌های شاخص جریان اصولگرایی است، با پیروزی گروه آبادگران در دومین دوره‌ی شورای شهر تهران به رهبری وی، به عنوان ریاست این شورا انتخاب شد. وی در دوره‌ی بعد نیز این جایگاه را حفظ کرد. اما در چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، در رقابت با احمد مسجد جامعی، از چهره‌های شاخص اصلاح طلب شورای شهر مغلوب گردید و ریاست شورا را به وی واگذار کرد.

در سال دوم شورای چهارم شهر تهران و در ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ وی توانست با پیروزی بر احمد مسجدجامعی بار دیگر پس از دوره‌های دوم و سوم، کرسی ریاست شورای چهارم را نیز، در سال دوم آن به دست‌بیاورد، او با ۱۸ رأی، احمدمسجدجامعی را که ۱۳ رای آورد، شکست داد و در سومین سال شورای شهر چهارم نیز جایگاه خود را به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر تهران حفظ کرد.

وی سابقه ۹ سال ریاست شورای عالی استانها را نیز در کارنامه خود دارد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.