سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هیات نظارت بر رفتار نمایندگان به شکایت خبرنگار روزنامه ایران از قاضی‌پور رسیدگی م...

هیات نظارت بر رفتار نمایندگان به شکایت خبرنگار روزنامه ایران از قاضی‌پور رسیدگی می‌کند

چکیده : عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: شکایت خبرنگار روزنامه ایران از نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه را با بی‌طرفی و عدالت رسیدگی می‌کنیم...


عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: شکایت خبرنگار روزنامه ایران از نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه را با بی‌طرفی و عدالت رسیدگی می‌کنیم.

داوود محمدی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: شکایت خبرنگار پارلمانی روزنامه ایران از نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در مجلس به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان رسیده است و ما پس از بررسی نتیجه نهایی را اعلام می‌کنیم.

وی افزود: شکایت خبرنگار روزنامه ایران را در کمال بی طرفی و نهایت عدالت بررسی می‌کنیم و سپس نتیجه به اطلاع عموم خواهد رسید.

نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه روز یکشنبه با خبرنگار روزنامه ایران در هنگام مصاحبه در راهروی مجلس درگیری فیزیکی پیدا کرد و چند ضربه به وی وارد کرد، فایل صوتی صحبت‌های این دو نفر پس از ساعتی منتشر شد.

امروز نامه ۵۰۰ خبرنگار و روزنامه نگار در مورد ضرب و شتم خبرنگار پارلمانی روزنامه ایران از سوی نادر قاضی پور نماینده ارومیه به مسعود پزشکیان رییس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تقدیم شد.

همچنین نامه سرگشاده ۳۲۷ نفر از خبرنگاران و روزنامه نگاران به علی لاریجانی رییس مجلس تحویل داده شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.