سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آقای رسایی! لقمه‌ی حرام مانع شنیدن حقیقت است...
» آلزایمر سیاسی دلواپس‌ها

آقای رسایی! لقمه‌ی حرام مانع شنیدن حقیقت است

چکیده :حمید رسایی که فقط در یک نوبت مبلغ یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان از پول بیت‌المال را بعنوان هدیه از وزارت ارشاد دریافت کرده است، در حالی به رهبران جنبش سبز بی‌حرمتی کرده و آنان را با کودتاگران مقایسه می‌کند که در سال ۸۸ با یک کودتای تمام عیار، نه تنها رای مردم را دزدیدند، بلکه با خشونت آشکار و قلع و قمع مردمی که برای دفاع از رای خود بطور قانونی تجمعات آرام برگزار می کردند، شکافی در میان حاکمیت و جامعه ایجاد کردند که تا سال‌ها قابل ترمیم و جبران نیست....


کلمه – گروه خبر: اقتدارگرایان در یک اقدام هماهنگ و فرار به جلو در دوهزارمین روز از حصر غیرقانونی میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی با وارونه جلوه دادن واقعیات به مقایسه کودتای ترکیه و اعتراضات مردمی در سال ۸۸ پرداخته‌اند.

به گزارش کلمه، حمید رسایی که طی سال‌های گذشته حتی از اداره یک هفته‌نامه هم عاجز مانده و بارها نشریه‌اش به دلیل تخلفات جدی و توهین آشکار به مقدسات توقیف شده است، در مطلبی توهین آمیز به مقایسه قبر کودتاگران ترکیه و دوهزارمین روز از حصر رهبران جنبش سبز پرداخته است. وی در صفحه تلگرام و اینستاگرامش با انتشار عکسی از محل دفن کودتاگران نوشته است: «درحالیکه رسانه‌های ترکیه از آماده‌سازی گورهای کودتاچیان خبرمیدهند،رسانه‌های سبز از ۲ هزارمین روز حصر موسوی گلایه میکنند!»

حمید رسایی که فقط در یک نوبت مبلغ یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان از پول بیت‌المال را بعنوان هدیه از وزارت ارشاد دریافت کرده است، در حالی به رهبران جنبش سبز بی‌حرمتی کرده و آنان را با کودتاگران مقایسه می‌کند که در سال ۸۸ با یک کودتای تمام عیار، نه تنها رای مردم را دزدیدند، بلکه با خشونت آشکار و قلع و قمع مردمی که برای دفاع از رای خود بطور قانونی تجمعات آرام برگزار می کردند، شکافی در میان حاکمیت و جامعه ایجاد کردند که تا سال‌ها قابل ترمیم و جبران نیست.

جهت یادآوری کسانی که دچار آلزایمر سیاسی هستند بهتر است آقای رسایی به یاد بیاورند که قطع پیامک‌ها، فیلترینگ سایت‌ها، قطع اینترنت، اخلال در امواج ماهواره‌ای، حمله به ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی، بازداشت ده‌ها تن از فعالان سیاسی و روزنامه‌نگاران، حضور پلیس ضدشورش، بسیج لباس شخصی‌های مسلح در خیابان‌ها، حمله و ضرب و شتم با باتوم، تیراندازی مستقیم به مردم بی‌گناه، تخریب اموال عمومی، انحلال احزاب سیاسی و… همه و همه مجموعه اقداماتی بود که بخشی از حاکمیت علیه مردم انجام داد و در عرف سیاسی به این عمل “کودتای حکومت علیه مردم” می‌گویند.

رسایی از حامیان سناریوی ساختگی انقلاب مخملی، همان کسی است که چند سال بعد از اعتراضات مردمی به نتیجه آرا، در مقام نماینده مجلس به جای اینکه دنبال احقاق حق خانواده‌هایی باشد که فرزندان خود را در اثر بی‌تدبیری و خشونت نظام از دست بودند، شهید دزدی کرد و شهیدان جنبش سبز را شهیدان بسیجی خواند! اقدامی که با عکس‌العمل شدید خانواده‌ها مواجه شد.

حمید رسایی از حامیان جدی و اصلی رییس دولت نهم و دهم که دارای محکومیت‌هایی در دادگاه ویژه روحانیت به دلیل اتهامات مالی و توهین به مقدسات است، و به گفته اشرفی اصفهانی به خاطر تخلفات در زمان مدیرکلی وزارت ارشاد استان قم انفصال از پست‌های دولتی است، فراموش کرده که حمایت‌های او و دوستان دلواپسش طی این سال‌ها چه خسارت‌هایی به کشور وارد کرده است.

این روحانی افراطی که حتی شورای نگهبان هم صلاحیتش را برای شرکت دوباره در انتخابات مجلس تایید نکرد، همان کسی است که در مجلس شورای اسلامی به جای نطق پیش از دستور به گفته ابوترابی نائب رییس مجلس “عربده‌کشی” می‌کرد.

حمید رسایی که طی همه سال‌هایی که از رییس دولت نهم و دهم حمایت می‌کرد مثل سایر کاسبان فتنه دلواپس کمک‌های بی‌دریغ مالی بود که از بیت‌المال به او تعلق می‌رسید فراموش کرده که افراطی‌کاری‌های او و سایر دلواپسان جبهه پایداری چگونه کشور را به مرز نابودی، خطر جنگ خارجی و رکود اقتصادی کشاند.

دلواپسان ثروت‌های بادآورده در سایه حمایت‌های بی‌دریغ مقامات قضایی و امنیتی چنان حاشیه امنی برای خود ساخته‌اند که به خود حق توهین، افترا و تهمت می‌دهند تا جایی که حمید رسایی ابایی ندارد به شورای نگهبان خط بدهد که صلاحیت هاشمی رفسنجانی نباید تایید شود!


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.