سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تحقیق و تفحص از “سازمان اوقاف” کلید خورد...

تحقیق و تفحص از “سازمان اوقاف” کلید خورد

چکیده :نماینده نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس از قرار تحقیق و تفحص از سازمان اوقاف کشور به منظور شفافیت در پاره‌ای از موضوعات خبر داد....


نماینده نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس از قرار تحقیق و تفحص از سازمان اوقاف کشور به منظور شفافیت در پاره‌ای از موضوعات خبر داد.

به گزارش تدبیر، قاسم احمدی لاشکی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به عدم شفافیت و توازن در توزیع اعتبارات برای امامزادگان کشور، اظهار کرد: این تحقیق و تفحص در راستای شفافیت در حوزه های مختلف توزیع اعتبارات و توجه به برنامه های فرهنگی در امامزادگان است که ضرورت دارد صورت گیرد.

وی با اشاره به برخی بلاتکلیفی ها در تعدادی از شهرستان های استان مازندران گفت: عدم توازن و شفافیت در توزیع مناسب اعتبارات و نداشتن برنامه های فرهنگی برای امامزادگان کشور و به ویژه در برخی نقاط استان مازندران سبب شده است که به نوعی بلاتکلیفی به وجود بیاید که باید هر چه زودتر ساماندهی شود.

نماینده مردم شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی افزود: سازمان اوقاف باید در بحث اراضی تحت عنوان زمین های اوقافی که از قبل مردم در آن بنای مسکونی احداث کردند و اکنون اوقاف بر روی آنها دست گذاشته است تکلیف را مشخص کند تا بیش از این مردم دچار سرگردانی و بلاتکلیفی نشوند و از این وضعیت خارج شوند.

احمدی تصریح کرد: سازمان اوقاف باید در حوزه های مطرح شده پاسخگوی افکار و خواسته های به حق مردم و نیز موضوعات مرتبط با امامزاده ها باشد.

وی در پایان گفت: با جدیت پیگیری های لازم برای اجرای طرح تحقیق و تفحص انجام خواهد شد تا مشکلات در این حوزه مرتفع شود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.