سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آتش پتروشیمی بوعلی هنوز مهار نشده است...

آتش پتروشیمی بوعلی هنوز مهار نشده است

چکیده :مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: پیش‌بینی می‌شود تا چند ساعت دیگر عملیات مهار آتش در مخزن پتروشیمی بوعلی سینا ماهشهر به پایان برسد....


مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: پیش‌بینی می‌شود تا چند ساعت دیگر عملیات مهار آتش در مخزن پتروشیمی بوعلی سینا ماهشهر به پایان برسد.

به گزارش ایسنا، هاشم بالدی با تکذیب خبر سرایت آتش به یک مخزن دیگر در مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا ماهشهر، اظهار کرد: این خبر صحت ندارد و تغییری در وضعیت آتش‌سوزی پیش نیامده است.

وی افزود: اکنون عملیات تخلیه مواد از پایین مخزن در حال انجام است. همچنین خنک کردن مخزن نیز انجام می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با بیان این که ستاد مدیریت بحران در منطقه ویژه ماهشهر تشکیل شده است، گفت: ساعتی پیش جلسه مدیریت بحران با حضور وزیر نفت و استاندار خوزستان برگزار شد و در این جلسه فرمانده عملیات اطفای آتش‌سوزی مشخص شد.

وی ادامه داد: پیش از این فرماندهی عملیات با شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب بود ولی اکنون به کمیته بحران پتروشیمی واگذار شده است؛ بنابراین تیم امدادی، تحت فرماندهی این کمیته فعالیت می‌کند.

بالدی با بیان این که تاکنون هیچ مشکلی در روند مهار آتش‌سوزی وجود نداشته است، گفت: پیش‌بینی می‌شود تا چند ساعت دیگر عملیات مهار آتش این مخزن به پایان برسد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.